• 149.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą
    jums reikia pateikti minimalų užsakymą

Šluotos ir šepetėliai

Šluotos ir šepetėliai, kuriuos rasite mūsų internetinėje parduotuvėje, valymą ir sutvarkymą padarys žymiai lengvesnę. Mes pristatome tiek lauko modelius, skirtus šaligatvių, važiuojamųjų dalių ir terasų valymui, tiek tuos, kurie skirti statybos darbams. Jei jums reikia mažesnių butelių ir krepšelių valymo priedų, jų taip pat turime. Labai konkurencingomis kainomis, kaip įprasta.

Jei ieškote tvirtos šluotos, kuri kruopščiai nušluos mažas nešvarumų daleles, pašalins smėlį iš važiuojamosios kelio dalies, rinkitės gaminius, pagamintus iš natūralių medžiagų, tokių kaip sorgo pluošto 86 cm ilgio šluota be rankenos arba 133 cm ilgio modelį su rankena. Ar kovojate su nešvarumais, kurie įstrigo sunkiai prieinamose vietose? Įsigykite grindinio šepetį plyšių tarp grindinio plytelių ir grindinio plytų valymui. Ergonomiškas „QuikFit“ latako šepetėlis ar kiti „Fiskars QuikFit“ valymo įrankiai, skirti tvirtinti prie „QuikFit“ rankenos, turėtų būti naudingi ir kiekviename namų ūkyje. Visi pomėgių konservų gamintojai neabejotinai turėtų apsvarstyti galimybę įsigyti mūsų siūlomų margučių šepetėlių, kurie gali būti įvairių formų ir dydžių. Lenktas šepetys puikiai tiktų sunkiausioms dėmelėms, esančioms angliuko ar demono viduje, valyti, o mažas vielinis šepetėlis ant ilgos rankenos leis efektyviai išvalyti butelius ir didesnius stiklainius. Mūsų internetinėje parduotuvėje yra praktinių ir funkcinių automobilių plovimo ir valymo priedų, tokių kaip lengvai naudojamas „X225“ automobilių plovimo šepetys, kurį galima greitai prijungti prie sodo žarnos, arba „Raco“ automobilių plovimo rinkinys šepetėliu (jame, be kita ko, yra kiti produktai, minkšta valymo galvutė su plovikliu, kuris nesubraižo dažų). Atnaujinimo ar statybos darbai ateina į jūsų pusę? Palengvinkite savo darbą naudodami dervos šepetėlį, pagamintą iš kokosų pluošto (dervai ir klijams), ir kokosų bei PP pluošto tinkavimo šepetėlį. Visi mūsų priedai pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų, kurios garantuoja jų tvirtumą ir ilgaamžiškumą. Pasižiūrėk pats!

Pirkite šluotas ir šepečius iš natūralių ir dirbtinių pluoštų neišeidami iš namų! Internetinėje sodo sėklų rinkoje galima rasti tik aukštos kokybės garsių prekės ženklų produktus („Fiskars“, „Planta“, „Raco“). Sekite mūsų pasiūlymą ir nepraleiskite įdomių naujovių. Kviečiame jus į apsipirkimo turą ir pasinaudokite kainomis, kurios tinka visiems!

Vielinis šepetys rūdims - -10%
2.34 2.60
Pasiūlymas baigiasi
Šveitimo šepetys - DIDELIS - su geležimi primenančia rankena - -10%
2.56 2.85
Pasiūlymas baigiasi
Butelio šepetys - -10%
5.13 5.70
Pasiūlymas baigiasi
„Carboy“ šepetėlis - mažas - -10%
6.68 7.43
Pasiūlymas baigiasi
Sorgo pluošto šluota be rankenos - 76 cm - -10%
7.20 8.00
Pasiūlymas baigiasi
Platus grilio šepetys - „Greenmill“ - -10%
7.28 8.09
Pasiūlymas baigiasi
„Carboy“ šepetys - sulenktas - -10%
7.29 8.10
Pasiūlymas baigiasi
Grilis ir grilio šepetys - -10%
7.53 8.37
Pasiūlymas baigiasi
Automobilių plovimo šepetys - tvirtinamas prie vandens žarnų - X225 - -10%
8.91 9.90
Pasiūlymas baigiasi
Gutter brush - QuikFit - FISKARS - -10%
39.21 43.56
Pasiūlymas baigiasi