• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Šluotos ir šepetėliai

Šluotos ir šepetėliai kategorija mūsu tiešsaistes dārza veikalā piedāvā preces, kas pārvērtīs tīrīšanu un sakopšanu no biedējoša pienākuma par pārvaldāmu uzdevumu. Atklājiet izvēli, kas piemērota gan āra, gan iekštelpu vajadzībām, sākot no celiņu, brauktuvju un terašu attīrīšanas līdz būvgružu novākšanai. Un tiem grūti sasniedzamajiem laukumiem mēs piedāvājam specializētus rīkus pudeļu un demižonu tīrīšanai - visu par mūsu ierastajām konkurētspējīgajām cenām.

Meklējat izturīgu šluotu, kas aizslauka pat smalkāko putekļu un smilšu kārtu no jūsu brauktuvju? Apsveriet mūsu videi draudzīgās iespējas, piemēram, 86 cm garu Sorghum šķiedras šluotu (bez roktura) vai pilnīgu 133 cm modeli, kas nāk kopā ar rokturi. Netīrumiem, kas iesprūduši šaurās vietās, bruģa suka ir ideāli piemērota, lai atbrīvotu gružus starp bruģakmeņiem vai ķieģeļiem. Padariet mājas uzturēšanu vieglāku ar ergonomiskiem rīkiem, piemēram, QuikFit rāvējslotu vai citiem Fiskars QuikFit tīrīšanas piederumiem, kas paredzēti QuikFit rokturim - nepieciešamība katrā mājsaimniecībā. Hobijistiem, kuriem patīk konservēšana, jāapskata mūsu demižonu sukas, kas pieejamas dažādās formās un izmēros, lai apmierinātu visas vajadzības. Leņķa suka ir īpaši izstrādāta, lai sasniegtu visgrūtāk tīrāmās vietas demižonos vai vīna pudelēs, un garais vadu suka ir ideāli piemērota rūpīgai pudeļu un lielāku burku tīrīšanai.

Mūsu tiešsaistes veikals arī lepojas ar praktisku automašīnu mazgāšanas un tīrīšanas piederumu klāstu. Piemēram, X225 automašīnu mazgāšanas suka ātri pieslēdzas dārza šļūtenei efektīvai lietošanai, un Raco automašīnu mazgāšanas komplektā ietilpst mīksta tīrīšanas galva ar iebūvētu mazgāšanas līdzekļa izsmidzinātāju, lai aizsargātu automašīnas krāsu. Plānojat renovācijas vai būvniecības darbus? Nodrošiniet sevi ar kokosriekstu šķiedras darva suku - ideāli piemērotu darvas un līmes pielietojumiem - un kokosriekstu un PP šķiedras apmetuma suku.

Visas mūsu šluotas un sukas ir izgatavotas no augstas kvalitātes materiāliem, nodrošinot gan to izturību, gan ilgmūžību. Izmēģiniet atšķirību paši!

Izbaudiet ērtības, iepērkoties šluotām un sukām no mājām. The Garden Seeds Market tiešsaistes veikals ar lepnumu piedāvā augstas klases produktus no labi zināmiem zīmoliem, piemēram, Fiskars, Planta un Raco. Sekojiet līdzi mūsu piedāvājumiem un nenokavējiet aizraujošus jaunus produktus. Mēs aicinām jūs pārlūkot un gūt labumu no cenām, kas atbilst katram budžetam!