• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Puu- ja põõsaväetised

Puude ja põõsaste väetised muudavad teie okaspuid tiheda, erksa rohelise nõeltega säravaks ning õunapuud ja pirnipuud ning ka maasika- ja mustikataimed annavad teile hulgaliselt magusaid ja maitsvaid vilju. Praegu külastatav kategooria sisaldab tooteid tuntud kodumaistelt ja rahvusvahelistelt tootjatelt, kes on spetsialiseerunud mineraal- ja orgaaniliste väetiste tootmisele nii hobiaednikele kui ka professionaalsetele põllumeestele. Compo, Target, Biopon, Agrecol, Florovit ja Substral - kõik nad on meie partnerid. Sirvige meie laia tootevalikut ja avastage, millised väetised aitavad teil oma puid ja põõsaid hooldada!

Kui kasvatate armasid õitsvaid liike, nagu magnooliad, kanarbikud või rododendronid, vaadake kindlasti üle "Barwne Pole" (Värviline Väli) väetis, Biopon Magnolia väetis ja okaspuudele, mustikatele ja rododendronitele sobiv happelist väetist. Samuti saate hoolitseda oma kuusepuude, lehtpuude, kadakate, küpresside ja mändide eest, kuna pakume usaldusväärseid tooteid nagu Hortifoska (fosfori-kaaliumväetis aiataimedele), Bittersalz okaspuuväetis, mis takistab nõelte pruunistumist, okaspuuväetis, mis suurendab nõelte värviküllastust, ja sügisene okaspuuväetis, mis suurendab nende talvekindlust - kõik need tooted on saadaval suurepäraste ja madalate hindadega. Boksi väetis aitab teil teha oma hekki tihedamaks - selle kontsentreeritud vorm sisaldab kergesti kättesaadavat lämmastikku ja muid toitaineid, mis soodustavad rohelise massi kiiret kasvu.

Kui kasvatate oma aias või krundil puuviljapuid ja -põõsaid, valige viinamarjade, sõstrate, vaarikate ja mustikate väetis või keskkonnasõbralik puuvilja- ja põõsaste väetis. Mõlemad tooted on äärmiselt efektiivsed ja kasutajasõbralikud tänu nende pikaajalisele granuleeritud vormile. Meie veebipood laiendab pidevalt oma taimede hooldusvahendite valikut, et rahuldada meie klientide pidevalt muutuvaid vajadusi. Usaldage meie ekspertteadmisi ja tagage oma puude ja põõsaste tervislik ja kaunis välimus ning suurenenud elujõud. Kutsume teid kasutama meie konkurentsivõimelisi hindu ja taskukohaseid koduseid kohaletoimetamisvõimalusi. Külastage meid täna!