• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Medžių ir krūmų trąšos

Medžių ir krūmų trąšos padarys jūsų spygliuočių medžius blizgančius su tankiais, gyvai žalios spalvos spygliais, o obuoliai, kriaušės, avietės ir mėlynosios uogos suteiks jums gausybę saldžių ir skanių vaisių. Šiuo metu naršote kategoriją, kurioje yra produktų iš garsaus vidaus ir tarptautinių gamintojų, specialistų gamybą mineralinių ir organinių trąšų hobio sodininkams ir profesionaliems ūkininkams. Compo, Target, Biopon, Agrecol, Florovit ir Substral - visi jie yra mūsų partneriai. Naršykite mūsų produktų asortimentą ir sužinokite, kurios trąšos padės jums rūpintis medžiais ir krūmais!

Jei auginate žavias žydinčias rūšis, tokias kaip magnolijos, erikos ar rododendrai, apsilankykite "Barwne Pole" (Spalvinga Laukas) trąšose, Biopon Magnolia trąšose ir rūgštinėse trąšose, tinkamose spygliuočiams, mėlynoms uogoms ir rododendrams. Taip pat galėsite tinkamai ir išsamiai rūpintis eglėmis, tujomis, pušimis, čiobreliais ir pušimis, nes siūlome patikimus produktus, tokius kaip Hortifoska (fosforo-kalio trąšos daržinėms augalams), Bittersalz Spygliuočių trąšą, kuri neleidžia spygliai ruduoti, Spygliuočių trąšą, kuri pagerina spyglių spalvą, ir Rudens Spygliuočių trąšą, kuri didina jų atsparumą žiemai - visi šie produktai yra prieinami puikiai ir už žemą kainą. Buko trąša padės jums padaryti gyvatėną tankesnę - jos koncentruota forma yra turtinga lengvai prieinamu azotu ir kitais maistiniais elementais, atsakingais už greitą žalumos masės augimą.

Jei savo sode ar sklype auginate vaismedžius ir krūmus, pasirinkite Vynuogių, Aviečių, Avietės ir Šaltalankių trąšą arba aplinkai draugišką vaismedžių ir krūmų trąšą. Abi šios trąšos yra labai efektyvios ir lengvai naudojamos dėl ilgalaikių granulių formos. Mūsų internetinės sodo parduotuvės asortimentas nuolat plečiasi, siekdama atitikti mūsų klientų besikeičiančias poreikius. Pasitikėkite mūsų ekspertų žiniomis ir užtikrinkite, kad jūsų medžiai ir krūmai būtų sveiki, gražiai atrodytų ir stipriai augtų. Maloniai kviečiame pasinaudoti mūsų konkurencingomis kainomis ir prieinamais namų pristatymo pasirinkimais. Aplankykite mus šiandien!

9.45
9.90