• 149.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą
    jums reikia pateikti minimalų užsakymą

Medžių ir krūmų trąšos

Medžių ir krūmų trąšos jūsų spygliuočius sužibės tankiais, ryškiai žaliais spygliais, o obelų ir kriaušių medžiai, taip pat braškių ir mėlynių kuokštai suteiks begales saldžių, skanių vaisių. Kategorijoje, kurioje lankotės, dabar yra žinomų vietinių ir tarptautinių gamintojų, mineralinių ir organinių trąšų gamybos specialistų pomėgiams sodininkams ir profesionaliems ūkininkams produktai. „Compo“, „Target“, „Biopon“, „Agrecol“, „Florovit“ ir „Substral“ - jie visi priklauso mūsų partneriams. Peržiūrėkite visus mūsų produktus ir sužinokite, kurios trąšos padės jums prižiūrėti medžius ir krūmus!

Jei auginate žavingas žydinčias rūšis, tokias kaip magnolija, viržiai ar rododendrai, patikrinkite trąšas „Barwne Pole“ (Spalvingas laukas), trąšas „Biopon Magnolia“ ir spygliuočių, mėlynių ir rododendrų rūgštinamąsias trąšas. Taip pat galėsite tinkamai ir visapusiškai prižiūrėti savo egles, arborvitus, kukmedžius, kiparisus ir pušis, nes mes siūlome patikimą Hortifoska (fosforo-kalio trąša sodo augalams), Bittersalz spygliuočių trąšą, kuri apsaugo nuo spygliuočių spygliuočių, spygliuočių trąšas. kuris pagerina spyglių ir rudens spygliuočių trąšų spalvą, padidinant jų atsparumą žiemai - visus šiuos produktus galima įsigyti puikiomis, žemomis kainomis. Kukmedžio trąšos padės padaryti gyvatvorę tankesnę - jos koncentruotoje formoje yra lengvai gaunamo azoto ir kitų maistinių medžiagų, atsakingų už greitą žaliosios masės augimą.

Jei auginate vaismedžius ir krūmus savo sode ar sodyboje, rinkitės vynuogių, serbentų, aviečių ir gervuogių trąšas arba ekologiškas vaismedžių ir krūmų trąšas. Abu produktai yra labai efektyvūs ir lengvai naudojami dėl savo formos: ilgalaikės granulės. Mūsų internetinė sodo parduotuvė nuolat plečia augalų priežiūros produktų asortimentą, kad patenkintų nuolat kintančius klientų poreikius. Pasitikėkite mumis ir užtikrinkite sveiką, gražią jūsų medžių ir krūmų išvaizdą bei didesnę gyvybingumą. Maloniai kviečiame pasinaudoti mūsų konkurencingomis kainomis ir prieinamu pristatymu į namus. Patikrinkite mus dar šiandien!

Pagalba augalų B - nuo lapų nekrozės ir pomidorų dėmės - Sumin® - 20 ml - -10%
3.66 4.06
Pasiūlymas baigiasi
Spygliuočių trąšos - "Moc Zieleni" (Burst of Green) - Target® - 150 g - -10%
5.13 5.70
Pasiūlymas baigiasi
Viržių trąšos - "Barwne Pole" (spalvingas laukas) - Target® - 150 g - -10%
5.13 5.70
Pasiūlymas baigiasi
Spygliuočių trąšos ryškiam adatų dažymui - Target® - 1 kg - -10%
6.14 6.83
Pasiūlymas baigiasi
Mėlynojo sausmedžio trąša - „Ogród-Start®“ - 1 kg - -10%
6.21 6.90
Pasiūlymas baigiasi
Rudens spygliuočių trąšos - BIOPON® - 1 kg - -10%
8.15 9.06
Pasiūlymas baigiasi
Skubios trąšos nuo ruduojančių spyglių - Substral® - 1 kg - -10%
8.24 9.15
Pasiūlymas baigiasi
Magnolijos trąšos - BIOPON® - 1 kg - -10%
8.45 9.39
Pasiūlymas baigiasi
Pageltę lapai gydo trąšas - Florovit® - 1 l - -10%
8.68 9.64
Pasiūlymas baigiasi
Spygliuočių trąša - apsaugo adatas nuo parudavimo - Florovit® - 1 kg - -10%
8.97 9.97
Pasiūlymas baigiasi
Spygliuočių šaknys - Agrecol® - 1,2 kg - -10%
9.62 10.69
Pasiūlymas baigiasi
Dėžės ir lapuočių gyvatvorės trąšos - padidina tankį - Florovit® - 1 kg - -10%
9.99 11.10
Pasiūlymas baigiasi
Ilgalaikės spygliuočių trąšos - 6 mėnesių našumas - Compo® - 1 kg - -10%
10.44 11.60
Pasiūlymas baigiasi