• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Koku un krūmu mēslojums

Koku un krūmu mēsli padarīs jūsu kārklu koku lapas spilgtas ar bieziem, dzīvi zaļiem adatiem, kamēr ābolu un bumbieru koki, kā arī zemenes un zilās ogas devēs jums daudzus saldus, garšīgus augļus. Kategorija, ko jūs pašlaik apskatāt, satur produktus no pazīstamiem vietējiem un starptautiskiem ražotājiem, kas specializējušies minerālu un organisko mēslu ražošanā mājas dārzniekiem un profesionāliem lauksaimniekiem. Compo, Target, Biopon, Agrecol, Florovit un Substral - tie visi ir mūsu partneri. Apskatiet visu mūsu produktu klāstu un noskaidrojiet, kuri mēsli palīdzēs jums rūpēties par jūsu kokiem un krūmiem!

Ja audzējat ķēmīgas ziedošas sugas, piemēram, magnolijas, visterijas vai rododendrus, izvēlieties "Barwne Pole" mēslus, Biopon Magnolia Mēslus un skābumu regulējošus mēslus, piemērotus kārklu koku, zemeņu un rododendru augiem. Jūs arī varēsiet pienācīgi un visaptveroši rūpēties par jūsu eglēm, tujām, eņģēm, cipresēm un priedēm, jo mēs piedāvājam uzticamus produktus, piemēram, Hortifoska (fosfora-kalija mēslu dārza augiem), Bittersalz Kārklu Koku mēslus, kas novērš adatu apdzelšanu, Kārklu Koku mēslus, kas uzlabo adatu krāsu, un Rudens Kārklu Koku mēslus, kas palielina to ziemas izturību - visi šie produkti ir pieejami izcilām, zemām cenām. Bukšu mēsli palīdzēs jums padarīt jūsu dzīvo īsu bari tiemāku - tā koncentrētā forma satur viegli pieejamu slāpekli un citus uzturvielas, kas veicina zaļā masas strauju augšanu.

Ja jūs audzējat augļu kokus un krūmus savā dārzā vai dārza zemē, izvēlieties vīnogu, ogu, aveņu un melnu mēslus vai ekoloģiskos augļu koku un krūmu mēslus. Abi šie produkti ir ļoti efektīvi un viegli lietojami, pateicoties to ilgstošajai granulētajai formai. Mūsu tiešsaistes dārza veikals pastāvīgi paplašina augu kopšanas produktu klāstu, lai apmierinātu mūsu klientu mainīgos vajadzības. Uzticieties mūsu ekspertu zināšanām un nodrošiniet, ka jūsu koki un krūmi ir veseli, skaisti izskatās un aug stipri. Mēs jūs laipni aicinām izmantot mūsu konkurences spējīgas cenas un pieejamos mājas piegādes risinājumus. Apmeklējiet mūs šodien!