• 149.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi
    jums ir nepieciešams izvietot minimālo pasūtījumu

Koku un krūmu mēslojums

Koku un krūmu mēslojums padarīs jūsu skujkokus mirdzošus ar blīvām, spilgti zaļām adatām, savukārt ābolu un bumbieru koki, kā arī zemeņu un melleņu saišķi sniegs neskaitāmus saldus, garšīgus augļus. Kategorija, kuru jūs tagad apmeklējat, satur produktus no slaveniem vietējiem un starptautiskiem ražotājiem, minerālu un organisko mēslošanas līdzekļu speciālistiem hobija dārzniekiem un profesionāliem lauksaimniekiem. Compo, Target, Biopon, Agrecol, Florovit un Substral - tie visi pieder mūsu partneriem. Pārlūkojiet visus mūsu produktus un uzziniet, kuri mēslojumi palīdzēs jums rūpēties par jūsu kokiem un krūmiem!

Ja jūs audzējat burvīgas ziedošas sugas, piemēram, magnoliju, viršu vai rododendru, iepazīstieties ar mēslojumu "Barwne Pole" (krāsains lauks), biopon magnolijas mēslojumu un skābi veicinošu mēslojumu skujkoku, mellenēm un rododendriem. Jūs varēsiet arī pienācīgi, visaptveroši rūpēties par savām eglēm, arborvītiem, īvēm, cipresēm un priedēm, jo mēs piedāvājam uzticamu Hortifoska (fosfora-kālija mēslojums dārza augiem), Bittersalz Conifer mēslojumu, kas novērš skuju brūnēšanu, Skujkoku mēslojums kas uzlabo skuju krāsu un rudens skujkoku mēslojumu, kas palielina to ziemcietību - visi šie produkti ir pieejami par izcilām, zemām cenām. Kukpu mēslojums palīdzēs padarīt dzīvžogu blīvāku - tā koncentrētā forma satur viegli pieejamo slāpekli un citas barības vielas, kas ir atbildīgas par strauju zaļās masas augšanu.

Ja dārzā vai apkaimē audzē augļu kokus un krūmus, izvēlieties mēslojumu Grapevine, jāņogu, aveņu un kazenes vai videi draudzīgu augļu koku un krūmu mēslojumu. Abi produkti ir ļoti efektīvi un viegli lietojami, pateicoties to formai: ilgstošas granulas. Mūsu tiešsaistes dārza veikals nepārtraukti paplašina augu kopšanas līdzekļu sortimentu, lai apmierinātu arvien mainīgās klientu vajadzības. Uzticieties mums un nodrošiniet savu koku un krūmu veselīgu, skaistu izskatu un lielāku sparu. Mēs aicinām jūs izmantot mūsu konkurētspējīgās cenas un pieejamu piegādi mājās. Pārbaudiet mūs vēl šodien!

Skujkoku mēslojums - "Moc Zieleni" (Burst of Green) - Target® - 150 g - -10%
5.13 5.70
Akcijabeidzas
Viršu mēslojums - "Barwne Pole" (krāsains lauks) - Target® - 150 g - -10%
5.13 5.70
Akcijabeidzas
Zilā sausserža mēslojums - Ogród-Start® - 1 kg - -10%
6.66 7.40
Akcijabeidzas
Skujkoku barības viela - BIOPON® - 250 ml - -10%
7.00 7.78
Akcijabeidzas
Rudens skujkoku mēslojums - BIOPON® - 1 kg - -10%
8.15 9.06
Akcijabeidzas
Dzeltenās lapas novērš mēslojumu - Florovit® - 1 l - -10%
8.68 9.64
Akcijabeidzas
Skujkoku mēslojums spilgtai adatas krāsošanai - Target® - 1 kg - -10%
8.75 9.72
Akcijabeidzas
Eko melleņu mēslojums - Target® - 1 kg - -10%
8.91 9.90
Akcijabeidzas
Eko augļu koku un krūmu mēslojums - Target® - 1 kg - -10%
8.91 9.90
Akcijabeidzas