• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Aiataimede väetised

Aia taimeväetised hõlmavad mitmekesist valikut tooteid, mis on loodud pinnase rikastamiseks dekoratiivsete puude, põõsaste, dekoratiivsete lillede ja lehtedega mitmeaastaste taimede, samuti puuviljade, köögiviljade ja ürtide jaoks. Meie lai valik hõlmab tõhusaid graanulilisi aiataimeväetisi, vees lahustuvaid pulbreid nii mulla kui ka lehtede jaoks, kontsentreeritud gele ja vedelikke, mis on saadaval nii mitme- kui ka ühekomponentses valemis koos mikroelementide, huumuse ja vitamiinidega. Kõiki neid kvaliteetseid tooteid leidub meie laos ja neid pakutakse erakordselt konkurentsivõimeliste hindadega.

Kui teie aias on lillepeenraid, kaaluge vedeliku Garden Pansy ja Violet väetise, Rhododendroni, Camellia ja Acidophilic Plant väetise tellimist mugavas käepumbaga pritsipudelis, Begonia väetise või kontsentreeritud vedeliku roosiväetise tellimist. Samuti saate oma aeda rikastada meie suurepärase vedeliku "Barwne Pole" (Värviline niit) kanarbikuväetisega ja sõnajalgadega, mis on saadaval erinevates suurustes pakendites, et toita oma sõnajalgu. Pakume parimaid saadavalolevaid õitsevate taimede väetisi, mis pikendavad õitsemisperioodi, ja roheliste taimede väetisi, mis annavad lehestikule intensiivse, erksa rohelise värvuse. Lisaks soovitame meie sügisväetisi, mis võimaldavad teil aedu ja põõsaid optimaalselt talveks ette valmistada, samuti graanulväetist. See mitmekülgne looduslik väetis rikastab mulda väärtusliku orgaanilise ainega, parandab selle struktuuri ja toetab juurte arengut ning varustab õitsvaid taimi, köögivilju ja vilju õigete toitainekogustega üleväetamise riskita.

Garden Seeds Marketis oleme uhked, et pakume erakordselt mitmekesist valikut aiataimeväetisi. Valige tuntud tootjatelt nagu Agrecol, Biopon, Florovit, Ogród-Start ja Target ning kogege imelisi tulemusi ise!