• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Dārza augu mēslojums

Dārza augu mēslo līdzekļi ir daudzveidīgu produktu kategorija, kas paredzēta augsnes bagātināšanai dekoratīviem kokiem, krūmiem, daudzgadīgiem augiem ar dekoratīviem ziediem un lapotni, kā arī augļiem, dārzeņiem un garšaugiem. Mūsu plašais piedāvājums ietver efektīvas granulētas dārza augu mēslo līdzekļus, ūdenī šķīstošus pulverus gan augsnei, gan lapu lietošanai, koncentrētus želejas un šķidrumus, kas ir pieejami gan vairāku, gan viena komponenta formās ar mikroelementiem, humusu un vitamīniem. Visi šie augstas kvalitātes produkti ir pieejami mūsu piedāvājumā par izņēmuma konkurētspējīgām cenām.

Ja jūsu dārzā ir ziedu gultas, apsvērt iespēju pasūtīt mūsu šķidro Garden Pansy un Violet mēslo līdzekli, Rhododendron, Camellia un Acidophilic Plant mēslo līdzekli ērtā rokas sūkļa smidzinātāja pudelē, Begonia mēslo līdzekli vai Koncentrēto šķidro rožu mēslo līdzekli. Jūs arī varat uzlabot savu dārzu ar mūsu izcilu šķidro "Barwne Pole" Heather mēslo līdzekli purvainajām vietām un mūsu papardes mēslo līdzekļiem, kas ir pieejami dažādos iepakojumos, lai barotu jūsu papardes. Mēs piedāvājam augstas kvalitātes ziedu augu mēslo līdzekļus, lai pagarinātu ziedēšanas periodu, un dzīvus zaļo augu mēslo līdzekļus, kas sniegs jūsu lapotnēm intensīvu, spilgti zaļu krāsu. Turklāt mēs iesakām mūsu rudens mēslo līdzekļus, lai optimāli sagatavotu koki un krūmi ziemai dārzā, kā arī granulētu mēslu. Šis daudzfunkcionālais dabiskais mēslo līdzeklis bagātinās augsni ar vērtīgu organisko vielu, uzlabos tās struktūru un atbalstīs sakņu attīstību, vienlaikus nodrošinot pareizu uzturvielu daudzumu ziediem, dārzeņiem un augļiem, neuzdrošinoties no pārmērīgas mēslošanas riska.

Garden Seeds Market lepojas ar izcilu un daudzveidīgu dārza augu mēslo līdzekļu piedāvājumu. Izvēlieties no atzītiem ražotājiem, piemēram, Agrecol, Biopon, Florovit, Ogród-Start un Target, un izbaudiet priekšrocības patstāvīgi!