• 149.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi
    jums ir nepieciešams izvietot minimālo pasūtījumu

Dārza augu mēslojums

Dārza augu mēslojums veido plašu produktu kategoriju, kas ietver visus vērtīgākos produktus, kas paredzēti dekoratīvo koku un krūmu, ziemciešu ar dekoratīviem ziediem un lapotnēm, augļiem un dārzeņiem, kā arī garšaugiem. Efektīvi granulēti dārza augu mēslošanas līdzekļi, ūdenī šķīstošs pulveris augsnes un lapu lietošanai, koncentrēti želejas un šķidrumi (daudzu vai vienkomponentu, ar mikroelementiem, humusu un vitamīniem) - tas viss ir atrodams mūsu piedāvājumā par izcili konkurētspējīgām cenām.

Ja jūsu dārzā ir puķu dobes, pasūtiet šķidro dārza pansiju un violeto mēslojumu, Rhododendron, Camellia un Acidophilic Plant Fertilizer rokas sūkņa smidzinātāja pudelē, Begonia mēslojumu vai koncentrēto šķidro rožu mēslojumu. Jūs varat papildināt savu pietauvošanos ar lielisku šķidru virpuļvētru "Barwne Pole" (Colorful Meadow) viršu mēslojumu un papardes ar mūsu papardes mēslojumu, kas pieejami dažāda lieluma iepakojumos. Mums ir labākie pieejamie ziedaugu mēslošanas līdzekļi, kas pagarina ziedēšanas periodu un enerģiju uzlabo zaļo augu mēslošanas līdzekļi, kas lapotnēm piešķirtu intensīvu, spilgti zaļu krāsu. Mēs iesakām arī mūsu rudens mēslojumus, kas ļaus optimāli sagatavot kokus un krūmus ziemošanai dārzā, kā arī granulētos kūtsmēslus. Šis universālais dabīgais mēslojums baro augsni ar visvērtīgākajām organiskajām vielām, uzlabo tās struktūru un tāpēc atbalsta sakņu attīstību, kā arī piegādā ziedošiem augiem, dārzeņiem un augļiem pareizu uzturvielu daudzumu bez pārmērīgas apaugļošanas riska.

Kā redzat, dārza sēklu tirgus produktu izvēle ir patiešām ievērojama un plaša. Pērciet slavenu ražotāju - Agrecol, Biopon, Florovit, Ogród-Start un Target - dārza augu mēslojumu, un rezultāti jūs iepriecinās!

Papardes mēslojums - BIOPON® - 500 ml - -10%
3.71 4.13
Zaļo augu mēslojums - BIOPON® - 500 ml - -10%
3.83 4.25
Papardes mēslojums - Agrecol® - 350 ml - -10%
4.05 4.50