• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Sodo augalų trąšos

Sodinukų trąšos yra įvairių produktų kategorija, skirta praturtinti dirvą dekoratyviniams medžiams, krūmams, daugiamečiams augalams su dekoratyviniais žiedais ir lapais, vaisiams, daržovėms ir prieskoniams. Mūsų platus asortimentas apima efektyvias granuliuotas sodinukų trąšas, vandenyje tirpstančius miltelius tiek dirvožemiui, tiek lapų tepimui, koncentruotus gelius ir skystis, kurie pateikiami daugiau ar mažiau komponentų formomis su mikromaistiniais elementais, humusu ir vitaminais. Visi šie aukštos kokybės produktai yra mūsų pasiūlyme ir siūlomi ypač konkurencingomis kainomis.

Jei turite gėlių lovą savo sode, apsvarstykite mūsų skysto Garden Pansy ir Violet trąšos, Rhododendron, Kamelia ir Acidophilic augalų trąšos užsakymą patogioje rankinio pompos purškimo butelyje, Begonia trąšos arba koncentruotos skystos rožių trąšos. Taip pat galite pagerinti savo sodą naudodami mūsų puikią skystą "Barwne Pole" Heather trąšą pelkėms ir mūsų paparčių trąšas, prieinamas įvairiais dydžiais, maitinti paparčių. Mes siūlome aukštos kokybės žydinčių augalų trąšas, kurios pratęsia žydėjimo laikotarpį, ir ryškios žalios augalų trąšas, kurios suteiks jūsų lapams intensyvų šviesiai žalią spalvą. Be to, rekomenduojame mūsų rudens trąšas, kad optimaliai pasiruoštumėte medžiams ir krūmams žiemai sode, taip pat granuliuotą mėšlą. Ši universalioji natūrali trąša praturtina dirvą vertingu organiniu medžiagu, gerina jos struktūrą ir skatina šaknų plėtrą, taip pat tiekia žydinčius augalus, daržoves ir vaisius tinkamais maistiniais elementais be perteklinio tręšimo rizikos.

Garden Seeds Market garbiname siūlantys išskirtinį ir įvairų sodinukų trąšų asortimentą. Pasirinkite iš žinomų gamintojų, tokių kaip Agrecol, Biopon, Florovit, Ogród-Start ir Target, ir patys patirkite džiuginančius rezultatus!

5.55
5.55
7.45