• 149.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi
    jums ir nepieciešams izvietot minimālo pasūtījumu

Zāles sēklas atpūtas un sporta laukumiem

Zāles sēklas, kas paredzētas atpūtas un sporta laukumiem, satur zālāju sēklu selekcijas no vissmagākajām sugām un šķirnēm, kas ir lieliski piemērotas sporta laukumiem un bērnu rotaļu laukumiem. Ja jums nepieciešama mūžīga kūdra, jūs esat nonācis pareizajā vietā!

Šajā apakškategorijā ietilpst zāliena sēklu selekcija, kas plaši izplatās un veido spēcīgu sakņu sistēmu. Pateicoties lieliskajai iecietībai pret biežu pļaušanu, Super Wembleyka zālāja kūdra, kas izturīga pret protektorēšanu, no Planta ir lieliska izvēle sējai sporta laukumos. Tā paša ražotāja golfa zāle - izturīga pret intensīvu izmantošanu un ciešu pļaušanu - demonstrē līdzīgi augstas kvalitātes un noderīgas īpašības. No šīs izvēles jūs audzēsit ideāli sablīvētu, vienmērīgi spilgti zaļu kūdru - tāpat kā tos, kurus jūs varat redzēt pie zaļumiem slavenākajos golfa kursos. Olimpia - zāliena sēklu izvēle biežai vietnei no Target arī parāda gandrīz nepārspējamas reģenerācijas iespējas pēc mehāniskiem bojājumiem. No otras puses, ja jūs meklējat sēklu maisījumu mājas dārzam, kur atpūstos un atpūstos jūsu ģimene, triks ir Trawnik Polski Sport biežās vietās. Mūsu tiešsaistes veikalā jūs atradīsit lielus šīs zāliena sēklu iepakojumus par īpaši pieņemamām cenām. Iepazīstieties arī ar citiem mūsu piedāvājumiem. Mums ir pieejams plašs dažādu zāliena sēklu klāsts mazos, lielos un lielos iepakojumos. Tāpēc mēs esam pārliecināti, ka meklēto zāliena risinājumu atradīsit mūsu veikalā.

Dārza sēklu tirgus piedāvā zāliena sēklas atpūtas un sporta laukumiem par konkurētspējīgām cenām gan tiešsaistē, gan pa pastu. Izvēlieties un pasūtiet zāliena sēklas ar pieejamu piegādi mājās, un mēs parūpēsimies par pārējo. Augstākā kvalitāte ir mūsu galvenās īpašības. Mēs aicinām jūs iepirkšanās ekskursijā, kas apmierinās visas jūsu vajadzības!

Zaļais sprinteris - ātri dīgsoša un zemi augoša zāle - Planta - 0,5 kg - -10%
8.33 9.25
Reklāma beidzas
"Boiskowa BIS" (sporta laukums) zāliena sēklu maisījums - 1 kg - -10%
9.58 10.64
Reklāma beidzas
Zālāju sēklu maisījums - Gazon Premium - 1 kg - -10%
11.93 13.25
Reklāma beidzas
Zālāju sēklu maisījums - Sport Premium - 1 kg - -10%
13.52 15.02
Reklāma beidzas
Zāliena biezinātāja sporta zāle Substrāls - 1 kg - -10%
21.83 24.25
Reklāma beidzas
-10%
33.01 36.68
Reklāma beidzas
"Boiskowa BIS" (sporta laukums) zāliena sēklu maisījums - 5 kg - -10%
40.83 45.36
Reklāma beidzas
-10%
41.31 45.90
Reklāma beidzas