• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Zāles sēklas atpūtas un sporta laukumiem

Zāli sēklas atpūtai un sporta laukumiem satur izturīgāko sugas un šķirņu izvēli, kas ideāli piemērotas sporta laukumiem un bērnu rotaļu laukumiem. Ja jums ir nepieciešams noturīgs zāliens, jūs esat nonācis pareizajā vietā!

Šī apakškategorija ietver plaši izplatītas zāli sēklu izvēles, kas attīsta spēcīgus sakņu sistēmas un ir izcili izturīgas pret biežu pļaušanu. Pateicoties lieliskai panesībai pret biežu pļaušanu, 'Super Wembleyka' zāliens no Planta, izturīgs pret pēdām, ir izcila izvēle sporta laukumiem. 'Golf Grass', arī no Planta, ir izturīgs pret smagu izmantošanu un tuvu pļaušanu, piedāvājot augstu kvalitāti un noderīgas īpašības. No šīs izvēles jūs izaudzēsit kompaktu, viendabīgu un spilgti zaļu zāli - tādu kā tos, ko varat redzēt slavenajos golfa laukumos. 'Olimpia', zāli sēklu izvēle bieži izmantotiem apgabaliem no Target, arī parāda gandrīz nevainojamu regenerācijas spēju pēc mehāniskiem bojājumiem. Ja, no otras puses, meklējat sēklu maisījumu mājas dārzam, kur jūsu ģimene var atpūsties un relaksēties, 'Trawnik Polski Sport' bieži izmantotiem apgabaliem ir lieliska izvēle. Mēs piedāvājam lielas iepakojuma šo zāli sēklu izcilu cenu mūsu tiešsaistes veikalā. Apskatiet arī mūsu citas piedāvājumus; mums ir plašs zāli sēklu izvēles klāsts gan mazos, gan lielos iepakojumos. Tāpēc mēs esam pārliecināti, ka mūsu veikalā jūs atradīsiet piemērotāko zāliena risinājumu.

Garden Seeds Market piedāvā zāli sēklas atpūtai un sporta laukumiem konkurētspējīgās cenās gan tiešsaistē, gan pa pastu. Izvēlieties un pasūtiet zāli sēklas ar ērtu piegādi uz mājām, un mēs par visu pārējo rūpēsimies. Premium kvalitāte ir mūsu galvenais raksturlielums. Mēs aicinām jūs uz iepirkšanās tūri, kas apmierinās visus jūsu dārza vajadzības!