• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Muruseemned puhke- ja spordialadel

Muruseemned puhke- ja spordiväljakute jaoks sisaldavad kõige vastupidavamate liikide ja sortide valikut, mis sobivad ideaalselt spordiväljakutele ja laste mänguväljakutele. Kui vajate vastupidavat muru, olete õiges kohas!

See alamkategooria hõlmab laialt levinud levivate ja tugevate juurtesüsteemidega muruseemnete valikuid. Tänu suurepärasele taluvusele sagedasele niitmisel on Planta poolt toodetud "Super Wembleyka" muruseemned, mis on vastupidavad tallamisele, suurepärane valik spordiväljakutele. "Golf Grass", samuti Planta poolt toodetud, on vastupidav raskele kasutamisele ja lähedasele niitmisel, pakkudes kõrget kvaliteeti ja kasulikke omadusi. Selle valiku abil kasvatate kompaktset, ühtlast ja erksavärvilist muru - sarnast neile, mida näete kuulsatel golfiväljakutel. "Olimpia", Targeti poolt toodetud muruseemnete valik sageli kasutatavatele aladele, näitab samuti pärast mehaanilist kahjustust peaaegu enneolematut taastumisvõimet. Kui otsite aga koduaia jaoks seemnesegu, kus teie pere saaks puhata ja lõõgastuda, sobib hästi kasutatavatele aladele mõeldud "Trawnik Polski Sport". Pakume suuri pakke selle muruseemneid erakordselt taskukohaste hindadega meie veebipoes. Tutvuge ka meie teiste pakkumistega; meil on lai valik muruseemneid nii väikestes kui suurtes pakendites. Seetõttu oleme kindlad, et leiate meie poest sobiva murulahenduse.

Garden Seeds Market pakub muruseemneid puhke- ja spordiväljakute jaoks konkurentsivõimeliste hindadega nii veebis kui ka posti teel. Valige ja tellige muruseemned mugava koduse kohaletoimetamisega ning me hoolitseme ülejäänu eest. Premium-kvaliteet on meie peamine tunnusjoon. Kutsume teid osturetkele, mis rahuldab kõik teie aiandusvajadused!