• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Sidrunikaali seemned

Pakume oma poes sidrunmelissi seemneid, taime, mida tuntakse selle lõõgastavate ja rahustavate omaduste poolest. Valige klassikaline sidrunmeliss või ainulaadne "Limonella" sort, mõlemad vastavad kõrgeimatele kvaliteedistandarditele. Meie seemned pärinevad ainult mainekatelt tarnijatelt, tagades eduka kasvatamise — muidugi juhul, kui hoitakse õigeid kasvutingimusi.

Klassikaline sidrunmeliss on tuntud oma rahustava toime poolest, kuid see mitmekülgne taim pakub palju muudki. See võib aidata leevendada unetust, depressiooni ja neuroosi, vähendada menstruatsioonivalusid ja peavalusid ning kiirendada haavade ja tursete paranemist. Lisaks omab sidrunmeliss kolestaasi- ja vasodilataatori omadusi, pakkudes lõõgastust ja rahu. Seda saab kasutada ka tõhusa juuste loputusena juuste väljalangemise, kõõma ja muude peanaha probleemide vastu võitlemiseks. Köögis võib värske sidrunmeliss asendada sidrunheina ja aitab meelitada teie aeda paljusid kasulikke putukaid mesilaste taimena.

"Limonella" sidrunmelissi sort erineb tavalisest sordist intensiivsema sidruniaroomi ja maitse poolest tänu suuremale eeterlike õlide sisaldusele. See pakub sarnaseid ravivaid omadusi, toimides rahustina ja aidates leevendada valu ning võidelda unetuse vastu. Seda saab kasutada ka roogade ja jookide lõhna lisamiseks, eriti teedele ja limonaadidele.

Miks oodata? Parandage oma aeda ja heaolu, ostes meie sidrunmelissi seemnete kategooriast juba täna!