• 149.00 Tasuta saatmiseks
    peate paigutama minimaalse tellimuse

Sidrunikaali seemned

Pakume meie kaupluses sidrunipalsami seemneid, mis on tuntud oma lõõgastavate ja rahustavate omaduste poolest. Meie pakkumises on saadaval nii tavaline sidrunipalm kui ka uus „Limonella” sort. Kõik meie aiakaupluses müüdavad seemned vastavad kõrgeimatele kvaliteedistandarditele, sest need on pärit ainult tuntud tarnijadelt. See tagab eduka viljelemise, tingimusel, et loomulikult säilitatakse nõuetekohased kasvutingimused

Ühine sidruni palsam on tuntud oma rahustava kvaliteedi poolest, kuigi sellel ürdil on palju muid rakendusi. See aitab teil ravida unetust, depressiooni ja neuroosi, leevendab menstruatsiooni valu ja peavalu, ravib haavu ja pundeid, näitab cholagogue'i ja diastoolset toimet, lõdvestab ja rahustab teid. Seda võib kasutada ka juuste loputamiseks, mis piirab juuste väljalangemist, võitleb kõõmade ja teiste pea nahahaigustega. Värske sidruni-palsam leiab ka selle kasutamise köögis. See võib asendada sidrunirohu. Aedades istutatud (taimedest kasvatatakse), meelitab ta paljude kasulike putukate nagu liblikas taim.

„Limonella” sidrunipaljund erineb sidrunilõhna ja maitse intensiivsusest tavalisest sordist, sest sisaldab rohkem eeterlikke õlisid. See näitab sarnaseid meditsiinilisi omadusi, toimib rahustava ainena, leevendab valu ja aitab võidelda unetuse vastu. Seda saab muidugi kasutada lõhna lisamiseks nõudele ja jookidele, eriti teele ja limonaadile.