• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Melisų sėklos

Mes savo parduotuvėje siūlome melisų sėklos, augalą, žinomą dėl jo atpalaiduojančių ir raminančių savybių. Pasirinkite tarp klasikinės melisos ar unikalios "Limonella" veislės, abu variantai atitinka aukščiausius kokybės standartus. Mūsų sėklos gaunamos tik iš patikimų tiekėjų, užtikrinant sėkmingą auginimą — žinoma, jei laikomasi tinkamų auginimo sąlygų.

Klasikinė melisa žinoma dėl savo raminančio poveikio, tačiau šis universalus augalas turi ir daug kitų privalumų. Ji gali padėti palengvinti nemigą, depresiją ir neurozę, mažinti menstruacinius skausmus ir galvos skausmus, taip pat greitinti žaizdų ir patinimų gijimą. Be to, melisa turi chologenines ir vazodilatacines savybes, teikiančias atpalaidavimą ir ramybę. Ji taip pat naudojama kaip efektyvi plaukų plovimo priemonė, kovojanti su plaukų slinkimu, pleiskanomis ir kitomis galvos odos problemomis. Virtuvėje šviežia melisa gali pakeisti citrinžolę ir pritraukti naudingus vabzdžius į jūsų sodą kaip medingą augalą.

"Limonella" melisos veislė išsiskiria nuo įprastos intensyvesniu citrinos aromatu ir skoniu, dėl didesnio esminių aliejų kiekio. Ji turi panašias gydomąsias savybes, veikia kaip raminamasis ir padeda mažinti skausmą bei kovoti su nemiga. Ji taip pat gali būti naudojama maistui ir gėrimams suteikti aromato, ypač arbatai ir limonadui.

Tai kodėl laukti? Pagerinkite savo sodą ir gerovę šiandien, įsigydami iš mūsų melisų sėklos kategorijos!