• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Citronmētras sēklas

Mēs piedāvājam mūsu veikalā Citronmētras sēklas, augu, kas ir pazīstams ar tā nomierinošām un atslābinošām īpašībām. Izvēlieties starp klasisko citronmētru vai unikālo "Limonella" šķirni, abas no tām atbilst augstākajiem kvalitātes standartiem. Mūsu sēklas nāk tikai no uzticamiem piegādātājiem, nodrošinot veiksmīgu audzēšanu—protams, ja tiek ievēroti atbilstoši audzēšanas nosacījumi.

Klasiskā citronmētra ir slavena ar tās nomierinošo iedarbību, bet šis daudzfunkcionālais augs piedāvā daudz vairāk. Tā var palīdzēt mazināt bezmiegu, depresiju un neirozi, samazināt menstruālās sāpes un galvassāpes, kā arī paātrināt brūču un pietūkumu dzīšanu. Turklāt, citronmētrai ir holegogēnas un vazodilatējošas īpašības, nodrošinot atslābinājumu un mieru. Tā arī kalpo kā efektīvs matu skalojums, cīnoties ar matu izkrišanu, blaugznām un citām galvas ādas problēmām. Virtuvē svaiga citronmētra var aizstāt citronzāli un piesaistīt labvēlīgus kukaiņus jūsu dārzam kā medus augu.

"Limonella" citronmētras šķirne atšķiras no parastās ar intensīvāku citrona aromātu un garšu, pateicoties lielākam būtisko eļļu saturam. Tā piedāvā līdzīgas medicīniskās priekšrocības, darbojas kā nomierinošs līdzeklis un palīdz mazināt sāpes un cīnīties ar bezmiegu. To var arī izmantot, lai piešķirtu aromātu ēdieniem un dzērieniem, īpaši tējām un limonādēm.

Tāpēc kāpēc gaidīt? Uzlabojiet savu dārzu un labklājību, iegādājoties no mūsu Citronmētras sēklas kategorijas šodien!