• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Izopas sēklas

Mūsu veikalā jūs atradīsiet izopas sēklas. Šim augam ir plašs medicīnisko pielietojumu spektrs. Mūsu piedāvātās sēklas ir augstākās kvalitātes un tiem ir laba dīgšanas spēja, jo tās nāk tikai no labi zināmiem ražotājiem. Tas garantē veiksmīgu audzēšanu, protams, ja tiek uzturēti pareizie augšanas apstākļi un tiek veikti pareizi kopšanas pasākumi.

Mēs piedāvājam izopas "Tricolor Trio" sēklas, kas ļauj jums audzēt salīdzinoši zemas, plaši izplatītas, kupenas formas augus ar baltām, zilām vai rozā ziedkopām. Tos var audzēt gan puķu dobēs, gan konteineros vai podos. Šis auglis ir diezgan jutīgs pret salnām un nepārdzīvos mūsu klimata zonas zemās temperatūras. Tas jau pirmajā audzēšanas gadā efektīvi un pievilcīgi izrotās jūsu dārzu, balkonu vai terasi. Tas arī palīdzēs atbrīvoties no kukaiņiem, jo tas atgrūž daudzas kukaiņu sugas ar savu smaržu.

Izopas ir augsts puskrūms, kas var augt līdz pat 1 metram augstumā. Galvenokārt tas ir medikamentoza augalija. Tam ir izšķidrinoša un anafrotiska iedarbība, un tas palīdz izārstēt gremošanas traucējumus un mazina kakla sāpes. To ļoti augstu vērtē rūgtuma cienītāji - tas tiek izmantots alkohola dzērienu garšas uzlabošanai, piemēram, Chartreuse, absintam vai vermūtam. Izopas žāvētas lapas var pievienot kā garšvielu daudzām maltītēm un mērcēm. To vajadzētu lietot mēreni, jo tas var ātri dominēt garšā.