• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Iisop seemned

Leiate meie poest iisopi seemneid. Sellel taimel on lai valik meditsiinilisi kasutusviise. Meie pakkumisel olevad seemned on kõrgeima kvaliteediga ja neil on hea idanemisvõime, kuna need pärinevad ainult tuntud tootjatelt. See tagab eduka kasvatamise, eeldusel et hoitakse õigeid kasvutingimusi ja järgitakse õigeid hooldusmeetmeid.

Pakume iisopi seemneid "Tricolor Trio", mis võimaldavad teil kasvatada suhteliselt madalaid, laialt levinud, põõsastaimi valgete, siniste või roosade õisikutega. Neid saab kasvatada peenardes, konteinerites või pottides. See taim on üsna tundlik külmakartuse suhtes ega suuda taluda meie kliimavööndi madalaid temperatuure. See kaunistab teie aeda, rõdu või terrassi juba esimesel kasvuaastal efektselt ja atraktiivselt. Samuti aitab see teil vabaneda sääskedest, kuna selle lõhn tõrjub paljusid putukaliike.

Iisop on kõrge poolpõõsas, mis võib kasvada kuni 1 meetri kõrguseks. Ennekõike on see ravimtaim. Sellel on rögalahtistav ja anafroetiline toime ning see aitab seedehäirete korral ja leevendab kurguvalu. Seda hinnatakse kibedate maitsete austajate seas - seda kasutatakse likööride maitsestamiseks, nagu Chartreuse, absint või vermut. Kuivatatud iisopi lehti saab lisada maitseainetena paljudele roogadele ja kastmetele. Tuleks seda kasutada mõõdukalt, kuna see võib kiiresti maitset domineerida.