• 149.00 Tasuta saatmiseks
    peate paigutama minimaalse tellimuse

Iisop seemned

Meie kaupluses on hsop-seemned. Sellel tehasel on laialdane meditsiiniline kasutus. Meie pakkumises saadaolevad seemned on kõrgeima kvaliteediga ja neil on hea idanevus, kuna need on pärit ainult tuntud tootjatelt. See tagab eduka kasvatamise, tingimusel, et loomulikult säilitatakse nõuetekohased kasvutingimused ja võetakse nõuetekohaseid hooldusmeetmeid.

Pakume „Tricolor Trio” hüdopiseemneid, mis võimaldavad teil kasvatada üsna madalat, laialt levivat, põõsast taime, millel on valge, sinine või roosa õisik. Seda võib kasvatada piiridel, mahutites või pottides. See tehas on üsna tundlik ja ei jäta meie kliimavööndi madalat temperatuuri. Juba esimesel viljelusaastal kaunistatakse teie aed, rõdu või terrass tõhusalt ja atraktiivselt. Samuti aitab see vabaneda sääskedest, sest see tõrjub paljude putukatega oma lõhnaga.

Hyssop on pikk poolpõõsas, mis kasvab kuni 1 m kõrgusele. See on eelkõige ravimtaim. See näitab rabandust, anaforeetilist toimet ja aitab ravida seedehäireid ja vähendab kurguvalu. See on kõrgelt hinnatud bitters afficionados - seda kasutatakse lõhna- ja maitseaineteks nagu Chartreuse, absint või vermut. Kuivatatud hyspopilehti võib lisada paljude roogade ja kastmete maitsestamiseks. Te peaksite seda mõõdukalt rakendama, sest see võib maitset kiiresti domineerida.