• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Isopų sėklos

Mūsų parduotuvėje rasite isopų sėklų. Ši augalija turi plačią vaistinių savybių skalę. Mūsų pasiūlymo sėklos yra aukščiausios kokybės ir turi gerą daiginimo galimybę, nes jos yra gaminamos tik iš gerai žinomų gamintojų. Tai garantuoja sėkmingą auginimą, žinoma, jei palaikomos tinkamos augimo sąlygos ir laikomasi tinkamų priežiūros priemonių.

Siūlome "Tricolor Trio" isopų sėklų, kurios leidžia jums auginti gana mažas, plačiai plintančias, krūmiškas augalijas su baltomis, mėlynomis arba rožinėmis žiedynais. Jie gali būti auginami kraštuose, konteineriuose ar puoduose. Ši augalija yra gana jautri šalčiui ir negalėtų išgyventi mūsų klimato zonos žemomis temperatūromis. Ji efektyviai ir patraukliai papuoš jūsų sodą, balkoną ar terasą jau pirmuoju auginimo metais. Taip pat padės atsikratyti uodų, nes jos kvapas atbaido daugybę vabzdžių rūšių.

Isopas yra aukštas puskrūtis, kuris gali augti iki 1 metro aukščio. Svarbiausia, tai vaistinė augalija. Jis turi skysčių išskiriančių ir anafroretinių efektų ir padeda gydyti virškinimo sutrikimus ir malšinti gerklės skausmą. Jis yra labai vertinamas kartingų mėgėjų - jis naudojamas prieskoniams prieskoniui daugeliui patiekalų ir padažų. Jį reikėtų naudoti saikingai, nes jis gali greitai užvaldyti skonį.