Pasque çiçek fideleri

Alp manzarasını seviyorsanız, pasque çiçek fidelerimizi denemek zorundasınız! Mağazamız bu erken çiçek açan, dayanıklı çok yıllık bitkilerin en güzel çeşitlerini sunmaktadır. Sizi resimlere daha yakından bakmaya davet ediyoruz!

Bu türün en yaygın çeşidi olan pasque çiçeği ( Pulsatilla vulgaris ), erken ilkbaharın en az talepkar ve en sevilen çiçeklerine aittir. Bu küçük bitki sadece 20-25 cm boyunda büyür ve hala şaşırtıcı derecede büyük, çan şeklinde, sevimli çiçek geliştirmeyi başarır. Mart'tan Mayıs'a kadar çiçek açar ve kompakt, tutam benzeri bir alışkanlık geliştirdiği için, kaya bahçeleri ve daha küçük sınırlar için mükemmel bir şekilde uygundur. Online mağazamız çok çeşitli renklerde çiçekler geliştiren çok çeşitli pasque çiçek fideleri sunmaktadır. Sadece bu ürün yelpazesine göz atın! Elbette, mağazamızda Alp türlerine benzeyen klasik beyaz çiçekli pasque çiçeği satın alacaksınız, ancak bahçenizde yaz renklerini erken ilkbaharda karşılamak istiyorsanız, pembe ve kırmızı çiçekli çeşitleri alışveriş sepetinize ekleyin. . Sunduğumuz yüksek kaliteli fideler, canlı, doygun renkler alan bol çiçek açar. Mavi ve sarı pasque çiçekleri de burada sizi bekliyor. Bu iki çeşit, çiğdemler ve daha sonra çiçek açan sümbüller ve Ermeni sümbülleriyle birlikte özellikle büyüleyici görünüyor. Pasque çiçeklerin, tüylü meyveleri ve kadifemsi sapları ve yaprakları sayesinde çiçekleri solgunlaştıktan sonra bile süs kalması, bu türün bir başka değerini oluşturmaktadır.

Garden Seeds Market online store, büyük, sağlıklı ve sadece ünlü, güvenilir üreticilerden gelen ilk tercihli pasque çiçek fideleri sunmaktadır. Ücretsiz teslimat seçeneği mevcuttur. Çiçeklerimizi tanıyın, uygun fiyatlardan yararlanın ve bahçenizin görünümünü minimum fiyata değiştirin. Size yardım etmek için buradayız!

Bu kategoride henüz bir ürün bulunmuyor