• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Silpureņu stādi

Ja jums patīk Alpu ainava, jums ir jāizmēģina mūsu paskālo ziedu stādi! Mūsu veikals piedāvā šo agri ziedošo, izturīgo daudzgadīgo augu skaistākās šķirnes. Aicinām tuvāk aplūkot attēlus!

Pastēles zieds ( Pulsatilla vulgaris ), kas, iespējams, ir šīs sugas visizplatītākā šķirne, pieder pie vismazāk prasīgajiem un visvairāk mīlētajiem agrā pavasara ziediem. Šis mazais augs aug tikai 20–25 cm garš un joprojām izdodas radīt pārsteidzoši lielu, zvanveida formas, burvīgu ziedēšanu. Tas zied no marta līdz maijam, un, tā kā tas veido kompaktu, kušķim līdzīgu ieradumu, tas ir lieliski piemērots akmens dārziem un mazākām robežām. Mūsu tiešsaistes veikals piedāvā plašu paskātu ziedu stādu izvēli, kas attīsta ziedus visdažādākajās krāsās. Vienkārši pārlūkojiet šo sortimentu! Jūs, protams, mūsu veikalā nopirksiet klasisko balto ziedu paskāju ziedu, kas atgādina Alpu sugas, bet, ja vēlaties jau pavasarī savā dārzā sagaidīt vasaras krāsas, iepirkumu grozā pievienojiet rozā un sarkano ziedu šķirnes . Mūsu piedāvātie augstas kvalitātes stādi radīs daudz ziedu, kas iegūst spilgtas, piesātinātas krāsas. Arī te jūs gaida zilie un dzeltenie paskāju ziedi. Šīs divas šķirnes izskatās īpaši burvīgas krokusu un vēlāk ziedošo hiacinšu un armēņu hiacintu sabiedrībā. Vēl viens šīs sugas īpašums ir fakts, ka paskāti ziedi paliek dekoratīvi arī pēc tam, kad to ziedi ir novījuši, pateicoties matainiem augļiem un samtainiem kātiem un lapām.

Dārza sēklu tirgus tiešsaistes veikals piedāvā pirmās izvēles paskālo ziedu stādus - lielus, veselīgus un tos piedāvā tikai slaveni, uzticami ražotāji. Ir pieejama bezmaksas piegādes iespēja. Iepazīstiet mūsu ziedus, izmantojiet pieejamās cenas un mainiet sava dārza izskatu par minimālu cenu. Mēs esam šeit, lai jums palīdzētu!

-40%
3.31 5.51
Akcijabeidzas
Nav noliktavā
Pasqueflower stādi - 4 ziedošu augu šķirņu izlase - -40%
10.57 17.61
Akcijabeidzas
Nav noliktavā