• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Silpureņu stādi

Ja jums patīk Alpu ainavas, noteikti jāizmēģina mūsu Silpureņu stādi, Pulsatilla! Mūsu veikals piedāvā skaistākās šīs agrā ziedošās, izturīgās daudzgadīgo augu šķirnes. Aicinām jūs rūpīgāk aplūkot attēlus!

Silpurenis (Pulsatilla vulgaris), bez šaubām, šīs sugas visizplatītākais šķirnes, pieder pie prasīgākajiem un visvairāk iemīļotajiem pavasara ziediem. Šis mazais augu aug tikai 20-25 cm augstumā un tomēr spēj attīstīt pārsteidzoši lielas, zvaniņveida, mīlīgas ziedes. Tas zied no marta līdz maijam, un tā kompakto, taustveida iezīmi attīstoties tas lieliski piemērots akmeņu dārzos un mazākām robežām. Mūsu tiešsaistes veikals piedāvā plašu Silpureņu stādu izvēli, kuri attīsta ziedus dažādās krāsās. Vienkārši pārlūkojiet šo izvēli! Protams, jūs varat iegādāties klasiskos baltziedu Silpureņus, kas līdzinās Alpu sugai, mūsu veikalā, bet ja vēlaties jau agrā pavasarī savā dārzā sagaidīt vasaras krāsas, pievienojiet rozā un sarkanu šķirnes savam iepirkumu grozam. Augstas kvalitātes stādi, ko mēs piedāvājam, radīs daudz ziedu ar dzīvām, košām krāsām. Zilie un dzeltenie Silpureņi jūs gaida arī šeit. Šīs divas audzēšanas šķirnes izskatās īpaši pievilcīgas kopā ar krokusiem un vēlāk ziedošajām ģiļlēm un armēņu ģiļļu. Fakts, ka Silpureņi paliek dekoratīvi pat pēc ziedu nokrišanas, pateicoties to matainajiem augļiem un zvaniņveida stiebriem un lapām, ir vēl viens šīs sugas ieguvums.

Mūsu tiešsaistes veikals "Garden Seeds Market" piedāvā augstas klases Silpureņu stādus - lielus, veselus un tikai no atzītiem, uzticamiem ražotājiem. Pieejama arī bezmaksas piegādes iespēja. Iepazīstieties ar mūsu ziediem, izmantojiet pieejamās cenas un minimālo cenu, lai mainītu jūsu dārza izskatu! Mēs esam šeit, lai palīdzētu jums!