• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Šilagėlių sodinukai

Jei jums patinka Alpų kraštovaizdžiai, būtinai išbandykite mūsų Šilagėlių sodinukus, Pulsatilla! Mūsų parduotuvė siūlo gražiausias šių ankstyvai žydinčių, atsparių daugiamečių augalų veisles. Kviesime jus atidžiau pažiūrėti į nuotraukas!

Šilagėlis (Pulsatilla vulgaris), neabejotinai šios rūšies dažniausia veislė, priklauso mažiausiai reikalaujantiems ir labiausiai mėgstamiems pavasario gėliams. Ši maža augalas auga tik 20-25 cm aukštyje ir vis tiek sugeba išsivystyti stebuklingai didelius, varpelių formos, mielas žiedus. Jis žydi nuo kovo iki gegužės ir dėl savo kompaktiško, storiuko tipo užaugimo būdo puikiai tinka skaliniams sodams ir mažesnėms rėžiams. Mūsų internetinė parduotuvė siūlo platų Šilagėlių sodinukų pasirinkimą, kurie žydi įvairiomis spalvomis. Tiesiog peržiūrėkite šią asortimentą! Žinoma, jūs galite įsigyti klasikinius baltai žiedinius Šilagėlius, primenančius alpininę rūšį, mūsų parduotuvėje, tačiau jei norite jau pavasarį savo sode pasveikinti vasaros spalvas, į krepšį pridėkite rožinių ir raudonai žiedinių veislių. Aukštos kokybės sodinukai, kuriuos siūlome, pristatys gausybę žiedų, kuriems būdingos gyvos, ryškios spalvos. Mėlynos ir geltonos Šilagėlių rūšys jūsų taip pat laukia čia. Šios dvi veislės yra ypatingai žavingos kartu su krokusais ir vėliau žydinčiomis giulėmis bei armėniškomis giulėmis. Tai, kad Šilagėliai išlieka dekoratyvūs net po jų žiedų nuvystymo, dėl jų plaukuotų vaisių ir samtinės stiebų bei lapų, yra dar viena šios rūšies privalumas.

Garden Seeds Market internetinė parduotuvė siūlo pirmos klasės Šilagėlių sodinukus - didelius, sveikus ir tik iš pripažintų, patikimų gamintojų. Taip pat yra galimybė nemokamai pristatyti. Pažinkite mūsų gėles, pasinaudokite prieinamais kainomis ir minimaliomis kainomis pakeiskite savo sodo išvaizdą! Mes čia, kad jums padėtume!

-40%
2.78 4.64
Pasiūlymas baigiasi
Išparduota
Pasqueflower sodinukai - 4 žydinčių augalų veislių pasirinkimas -40%
10.73 17.89
Pasiūlymas baigiasi
Išparduota