• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Karukell seemikud

Kui teile meeldivad Alpi maastikud, peaksite kindlasti proovima meie Karukell seemikuid, Pulsatilla! Meie pood pakub nende varajaste õitsevate, vastupidavate mitmeaastaste taimede kõige kaunimaid sorte. Kutsume teid pilte lähemalt vaatama!

Karukell (Pulsatilla vulgaris), kahtlemata selle liigi kõige levinum sort, kuulub varakevadiste lillede hulka, mis nõuavad vähem ja armastavad rohkem. See pisike taim kasvab vaid 20–25 cm kõrguseks ja suudab siiski arendada üllatavalt suuri, kellukakujulisi, armas õisi. See õitseb märtsist maini ja kuna see arendab kompaktset, kännu-sarnast harjumust, sobib see suurepäraselt kaljuaedadesse ja väiksematesse äärtesse. Meie veebipood pakub laia valikut Karukell seemikuid, mis arenevad õisi mitmesugustes värvides. Lihtsalt sirvige seda valikut! Muidugi võite osta klassikalisi valgete õitega Karukelli, mis meenutavad alpi liiki, meie poest, kuid kui soovite juba varakevadel oma aias tervitada suviseid värve, lisage oma ostukorvi ka roosade ja punaste õitega sordid. Pakutavad kõrgekvaliteetsed seemikud toovad palju õisi, mis võtavad endale erksad ja küllastunud värvid. Sinised ja kollased Karukellad ootavad teid siin samuti. Need kaks sordi näevad eriti võluvad välja krookuste ja hiljem õitsevate õite ning armeenia krookuste seltsis. Asjaolu, et Karukellad jäävad dekoratiivseks ka pärast õite närbumist, tänu nende karvastele viljadele ja sametistele vartele ja lehtedele, on selle liigi veel üks eelis.

Meie veebipood Garden Seeds Market pakub esmaklassilisi Karukell seemikuid - suured, terved ja ainult tunnustatud usaldusväärsetelt tootjatelt. On saadaval ka tasuta kohaletoimetamise võimalus. Tutvuge meie lilledega, kasutage taskukohaseid hindu ja muutke oma aia välimust minimaalse hinnaga! Oleme siin, et teid aidata!