• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Petuunia seemned

Täienda oma aeda Petuunia ja Surfiinia seemnetega, kui soovid rikastada oma ruumi elavate, silmatorkavate lilledega. Me garanteerime ainult kõrgeima kvaliteediga seemned, mis on hangitud ainult usaldusväärsetest tarnijatest. Valige laiast sortide valikust, millest igaühel on ainulaadsed õie värvid ja kujud.

Kas unistad õrnast, kahvatulillast Surfiiniast kaheõieliste lilledega? Oled õiges kohas. See sort sobib suurepäraselt rippuvatesse konteineritesse, kuna tal on roomavad varred. See sobib hästi ka madalamatesse piiridesse koos teiste Surfiinia tüüpidega. Suurte siniste õitega Petuunia harmoneerub suurepäraselt eelmainitud Surfiiniatega. Eksootilisemate lillede armastajad peaksid valima Surfiinia seemneid, millel on lokkis tumeroosad, kollased või valged õied, või madalakasvulist Petuuniat tähekujuliste õitega. "Bicola F2" sort võib samuti huvi pakkuda oma kahe- ja poolkahevärviliste burgundiapunaste ja valgete õitega. Kui ei suuda otsustada, pakume Petuunia ja Surfiinia seemnete segu, mis kaunistab teie rõdu või terrassi erinevate värvidega õisikutega.

Petuuniad on lihtsad kasvatada, muutes need ideaalseks valikuks aiatöö algajatele. Ära kõhkle - vali täna oma lemmiksorti seemned!