Поліпропіленові пакети та мішки

Наші поліпропіленові пакетики та мішки стануть у нагоді в кожному домогосподарстві. Ви можете придбати їх майже нічого в різних розмірах. Вони призначені для сухих товарів, включаючи продукти харчування, паливо, будівельні матеріали, добрива та інші компоненти, що використовуються в сільському господарстві та садівництві. Ви повірите своїм очам, коли побачите ціни на якісні поліпропіленові мішки та пакети, які ми пропонуємо в нашому магазині!

У нашому магазині є білі, товсті поліпропіленові пакети. Вони гарантують відмінну міцність і стійкість до розриву, а також стійкість до механічних пошкоджень. Міцна, товста, але легка тканина, з якої вони виготовлені, дозволена для контакту з їжею. У такому мішку ви сміливо зберігаєте і транспортуєте цукор, борошно, зерно чи корми для тварин. Завдяки високій міцності наші мішки з поліпропілену ідеально підходять для транспортування вугілля, брикетів, піску, гравію та сміття. До переваг цього товару можна легко додати конкурентну ціну - ця покупка обов'язково принесе дивіденди! Купуйте білий поліпропіленовий мішок розміром 50 х 80 см, виготовлений з тканини 50 г, який може перевозити 25 кг будь-якого вантажу, або версії XXL, придатні для перевезення 50 кг вантажу - білий поліпропіленовий мішок розміром 65 х 110 см з тканини 86 г або білий Сумка 80 х 125 см з ще більш товстої тканини 120 г. Запрошуємо зробити замовлення!

Економте час і гроші, замовляючи контейнери та сумки від провідних виробників в Інтернеті. Ми гарантуємо високу якість та довговічність нашої продукції - поліпропіленові мішки та сумки, пропоновані в нашому магазині, роками є інвестицією. Клацніть, замовляйте та бачите, що це має сенс!