• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Polüpropüleenist kotid

Meie polüpropüleenkotid ja -kotid on abiks igas majapidamises. Erinevates suurustes saate neid peaaegu mitte midagi osta. Need on ette nähtud kuivade toodete jaoks, sealhulgas toiduainete, kütuste, ehitusmaterjalide, väetiste ja muude põllumajanduses ja aianduses kasutatavate komponentide jaoks. Teil on raske oma silmi uskuda, kui näete meie poes pakutavate kvaliteetsete polüpropüleenist kottide hindu!

Meie poes on saadaval valged paksud polüpropüleenkotid. Need tagavad suurepärase vastupidavuse ja rebenemiskindluse, aga ka vastupidavuse mehaanilistele kahjustustele. Nendest valmistatud vastupidavast, paksust, kuid samas kergest kangast on lubatud kokkupuutel toiduga. Seda tüüpi kotis hoiate ja transpordite ohutult suhkrut, jahu, teravilja või loomasööta. Suure vastupidavuse tõttu sobivad meie polüpropüleenkotid suurepäraselt kivisöe, briketi, liiva, kruusa ja prahi vedamiseks. Konkurentsivõimelist hinda saab selle toote eelistele hõlpsasti lisada - see ost toob kindlasti dividende! Ostke valgest polüpropüleenist 50 x 80 cm suurune kott, mis on valmistatud 50-grammisest kangast ja mis mahutab 25 kg mis tahes antud kaupa, või XXL versioonid, mis sobivad 50 kg raskuse vedamiseks - valge 65 x 110 cm polüpropüleenkott, mis on valmistatud 86 g kangast, või valge Veel paksemast, 120 g kangast valmistatud 80 x 125 cm kott. Kutsume teid tellimusi tegema!

Säästke aega ja raha, tellides juhtivatelt tootjatelt konteinerid ja kotid veebist. Me tagame oma toodete esmaklassilise kvaliteedi ja vastupidavuse - meie poes pakutavad polüpropüleenkotid osutuvad investeeringuks juba aastaid. Klõpsake, tellige ja vaadake, kas sellel on mõtet!