• 149.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą
    jums reikia pateikti minimalų užsakymą

Polipropileno krepšiai ir maišai

Mūsų polipropileno krepšiai ir maišai bus naudingi kiekviename namų ūkyje. Jų galite įsigyti beveik nieko, skirtingo dydžio. Jie skirti sausoms prekėms, įskaitant maistą, degalus, statybines medžiagas, trąšas ir kitus komponentus, naudojamus žemės ūkyje ir darže. Jums bus sunku patikėti savo akimis, kai pamatysite mūsų parduotuvėje siūlomų aukštos kokybės polipropileno maišų ir krepšelių kainas!

Mūsų parduotuvėje yra baltų, storų polipropileno maišelių. Jie garantuoja puikų patvarumą ir atsparumą plyšiams, taip pat atsparumą mechaniniams pažeidimams. Tvirtas, storas, tačiau lengvas audinys, iš kurio jie buvo pagaminti, buvo leidžiamas sąlyčiui su maistu. Tokio tipo maiše saugiai laikysite ir gabensite cukrų, miltus, grūdus ar gyvulinius pašarus. Dėl didelio patvarumo mūsų polipropileno maišai puikiai tinka gabenti anglis, briketus, smėlį, žvyrą ir šiukšles. Konkurencingą kainą galima lengvai pridėti prie to produkto pranašumų - šis pirkinys tikrai duos dividendų! Pirkite baltą 50 x 80 cm dydžio polipropileno maišelį, pagamintą iš 50 g audinio, galinčio gabenti 25 kg bet kurio krovinio, arba „XXL“ versijas, tinkančias 50 kg kroviniui vežti - baltą 65 x 110 cm dydžio polipropileno maišą, pagamintą iš 86 g audinio, arba baltą 80 x 125 cm dydžio krepšys, pagamintas iš dar storesnio, 120 g audinio. Maloniai kviečiame užsisakyti!

Sutaupykite laiko ir pinigų užsisakydami konteinerius ir krepšius iš pagrindinių gamintojų internetu. Mes garantuojame aukščiausios kokybės gaminių kokybę ir ilgaamžiškumą - mūsų parduotuvėje siūlomi polipropileniniai maišeliai ir krepšiai yra investicija metų metus. Spustelėkite, užsakykite ir pamatysite, kad tai prasminga!