• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Polipropileno krepšiai ir maišai

Mūsų polipropileno maišai ir krepšiai yra būtini kiekvienoje namų ūkyje. Juos galite įsigyti už prieinamas kainas įvairiais dydžiais. Jie skirti sausoms prekėms, įskaitant maistą, kuro, statybos medžiagas, trąšas ir kitus žemės ūkio bei sodininkystės komponentus. Jūs neįsivaizduosite savo akių, kai pamatysite konkurencingas kainas, kurias siūlome už aukštos kokybės polipropileno krepšius ir maišus mūsų internetinėje parduotuvėje!

Mūsų parduotuvėje yra baltų, storų polipropileno maišų pasirinkimas. Jie garantuoja puikią ilgaamžiškumą, atsparumą plyšimui ir mechaniniam pažeidimui, taip pat atsparumą maistui. Šie maišai leis jums saugiai laikyti ir pervežti cukrų, miltus, grūdus ar gyvulių pašarus. Dėl didelio ilgaamžiškumo mūsų polipropileno maišai puikiai tinka kuro, briketų, smėlio, žvyro ir statybos atliekų pervežimui. Konkurencinga kaina yra dar vienas šio produkto privalumas - tai investicija, kuri tikrai atsipirks. Galite rinktis tarp baltų polipropileno maišų, pvz., 50 x 80 cm dydžio maišo, pagaminto iš 50 g audinio, kuris gali nešti iki 25 kg bet kokio krovinio, arba XXL versijų, tinkamų nešioti iki 50 kg kroviniui, tokių kaip 65 x 110 cm dydžio baltas polipropileno maišas iš 86 g audinio arba net dar storas, 120 g audinio, baltas 80 x 125 cm maišas. Maloniai kviečiame jūsų užsisakyti!

Taupykite laiką ir pinigus užsakydami konteinerius ir maišus iš pirmaujančių internetinių gamintojų. Mes garantuojame mūsų produktų aukštą kokybę ir ilgaamžiškumą - mūsų polipropileno krepšiai ir maišai, prieinami mūsų parduotuvėje, yra ilgalaikė investicija. Spustelėkite, padarykite užsakymą ir pamatysite, koks tai turi prasmę!