• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Polipropilēna maisi un maisi

Mūsu polipropilēna maisi un soma ir neaizstājami ikvienā mājsaimniecībā. Jūs varat tos iegādāties par pieņemamām cenām dažādos izmēros. Tie ir paredzēti sausām precēm, tostarp pārtikai, kurināmajiem, būvmateriāliem, mēslojumiem un citiem komponentiem, kas tiek izmantoti lauksaimniecībā un dārzkopībā. Jūs gandrīz neticēsit savām acīm, kad redzēsit konkurences cenas, ko mēs piedāvājam augstas kvalitātes polipropilēna maisiem un somām mūsu tiešsaistes veikalā!

Mūsu veikalā ir pieejamas baltas, biezas polipropilēna maisu izvēles iespējas. Tie garantē lielisku izturību, pretestību plīšanai un mehāniskiem bojājumiem, kā arī izturību pret pārtiku. Ar šiem maisiem jūs droši varat uzglabāt un pārvadāt cukuru, miltus, graudaugu vai dzīvnieku barību. Pateicoties lielajai izturībai, mūsu polipropilēna maisi ir ideāli piemēroti ogļu, briketēm, smiltīm, grants un celtniecības atkritumu pārvadāšanai. Konkurētspējīga cena ir papildu priekšrocība šim produktam - tas ir ieguldījums, kas atmaksāsies. Jūs varat izvēlēties baltos polipropilēna maisus, piemēram, 50 x 80 cm izmēra maisu, kas izgatavots no 50 g auduma un var nēsāt līdz pat 25 kg jebkuras slodzes, vai XXL versijas, kas piemērotas līdz pat 50 kg slodzei, piemēram, baltais 65 x 110 cm polipropilēna maisiņš, izgatavots no 86 g auduma, vai baltais 80 x 125 cm maisiņš, kas izgatavots no vēl biezāka, 120 g auduma. Mēs jūs sirsnīgi aicinām veikt pasūtījumus!

Ietaupiet laiku un naudu, pasūtot konteinerus un maisus no vadošajiem ražotājiem tiešsaistē. Mēs garantējam mūsu produktu augsto kvalitāti un izturību - mūsu polipropilēna maisi un soma, kas pieejami mūsu veikalā, ir ilgtermiņa ieguldījums. Noklikšķiniet, veiciet pasūtījumu un pārliecinieties, cik tas ir loģiski!