• 149.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi
    jums ir nepieciešams izvietot minimālo pasūtījumu

Polipropilēna maisi un maisi

Mūsu polipropilēna maisi un maisi noderēs ikvienā mājsaimniecībā. Dažādos izmēros tos var iegādāties gandrīz neko. Tie ir paredzēti sausām precēm, ieskaitot pārtiku, degvielu, celtniecības materiālus, mēslojumu un citas sastāvdaļas, ko izmanto lauksaimniecībā un dārzkopībā. Jums būs grūti ticēt savām acīm, kad redzēsit mūsu veikalā piedāvāto augstas kvalitātes polipropilēna maisu un maisiņu cenas!

Mūsu veikalā ir pieejami balti, biezi polipropilēna maisiņi. Tie garantē izcilu izturību un izturību pret asarām, kā arī izturību pret mehāniskiem bojājumiem. Spēcīgam, biezam, tomēr vieglam audumam, no kura tie izgatavoti, ir atļauts saskarties ar pārtiku. Šādā maisā jūs droši uzglabāt un transportēt cukuru, miltus, graudus vai lopbarību. Lielās izturības dēļ mūsu polipropilēna maisi ir lieliski piemēroti ogļu, brikešu, smilšu, grants un gružu pārvadāšanai. Konkurētspējīgo cenu var viegli pievienot šī produkta priekšrocībām - šis pirkums noteikti nesīs dividendes! Pērciet baltu polipropilēna 50 x 80 cm somu, kas izgatavota no 50 g auduma, kura spēj pārvadāt 25 kg jebkuras dotās kravas, vai XXL versijas, kas piemērotas 50 kg kravas pārvadāšanai - balta 65 x 110 cm polipropilēna soma, kas izgatavota no 86 g auduma, vai balta 80 x 125 cm soma, kas izgatavota no vēl biezāka, 120 g auduma. Mēs laipni aicinām veikt pasūtījumus!

Ietaupiet laiku un naudu, tiešsaistē pasūtot konteinerus un somas no vadošajiem ražotājiem. Mēs garantējam savu produktu izcilu kvalitāti un izturību - polipropilēna maisi un somas, kas tiek piedāvāti mūsu veikalā, izrādās ieguldījums gadiem ilgi. Noklikšķiniet, pasūtiet un redziet, ka tam ir jēga!