Polipropilen çuvallar ve torbalar

Polipropilen poşet ve torbalarımız her evde kullanışlı olacaktır. Farklı boyutlarda hemen hemen hiçbir şey için onları satın alabilirsiniz. Gıda, yakıt, inşaat malzemeleri, gübreler ve tarımda ve bahçecilikte kullanılan diğer bileşenler de dahil olmak üzere kuru mallar için tasarlanmıştır. Mağazamızda sunduğumuz yüksek kaliteli polipropilen çuval ve çantaların fiyatlarını gördüğünüzde gözlerinize inanmakta zorlanacaksınız!

Mağazamızda beyaz, kalın polipropilen torbalar bulunmaktadır. Mükemmel dayanıklılık ve yırtılmaya karşı direnç, ayrıca mekanik hasarlara karşı dayanıklılık garanti ederler. Üretildikleri sağlam, kalın ve hafif kumaşların gıda ile temas etmesine izin verilmiştir. Bu tür bir torbada şekeri, unu, tahılı veya hayvan yemini güvenle saklayacak ve taşıyacaksınız. Yüksek dayanıklılık nedeniyle, polipropilen torbalarımız kömür, briket, kum, çakıl ve moloz taşımaları için mükemmeldir. Rekabetçi fiyat bu ürünün avantajlarına kolayca eklenebilir - bu satın alım kesinlikle temettü getirecek! Herhangi bir yükü 25 kg taşıyabilen 50 gr kumaştan yapılmış 50 x 80 cm beyaz polipropilen torba veya 50 kg yük taşımaya uygun XXL versiyonları - 86 gr kumaştan beyaz veya beyaz 65 x 110 cm polipropilen torba satın alın 80 x 125 cm daha kalın, 120 gr kumaştan yapılmış çanta. Sipariş vermenizi rica ederiz!

Önde gelen üreticilerden çevrimiçi olarak konteyner ve çanta siparişi vererek zamandan ve paradan tasarruf edin. Ürünlerimizin üstün kalitesini ve dayanıklılığını garanti ediyoruz - mağazamızda sunulan polipropilen çuvallar ve torbalar, yıllarca yatırım olduğunu kanıtladı. Tıklayın, sipariş edin ve görün, mantıklı!