Підкатегорії

Фільтри продуктів

Ціна

Соки, джеми та консерви

Соки, джеми та консерви - це найбільший скарб кожної комори. Немає кращого способу зберегти літній урожай, ніж робити з них смачні джеми, мармелади, чани, компоти або соки. А консервовані фруктові салати можуть замінити свіжі овочі протягом зими. Тож якщо ви хочете добре підготуватися до того часу, коли у вашому саду майже не буде свіжих фруктів та овочів, виберіть наш прилад для виготовлення запасів. Просто подивіться, що ми маємо для вас.

Погляньте на преси соковижималки та фруктів, які ми пропонуємо в широкому виборі, якщо ви маєте намір зробити багатий вітамінами малиновий, чорна смородина, вишневий, яблучний або морквяний сік. Замовте пароварку з нержавіючої сталі, яка дозволяє готувати овочеві та фруктові соки - для всіх типів плит, включаючи індукцію! Цей багатоцільовий пристрій буде служити вам роками. Соки, джеми та інші консерви потрібно зберігати у належних умовах. Тільки герметичні контейнери забезпечують їх свіжість і дозволяють зберігати свою поживну цінність протягом тривалого часу. У нас є і банки, і кришки на складі. Разом вони захистять вашу продукцію. Ви можете придбати 6-штучний набір банку «Preserve» - 500 мл - ø 82 мм, але якщо вам потрібні декоративні баночки, будь ласка, врахуйте чорну посуд з натуральної пробки - 200 мл або цибуленебезпечну герметичну банку з фліп-верхом кришка, що поєднує чудову герметичність із чарівним виглядом. Такого широкого вибору кришок ви не знайдете більше ніде - ви отримаєте золотисті, білі та друковані кришки в нашому інтернет-магазині за найкращими можливими цінами. Замовте самоклеючі етикетки для консервування або креативний набір для декорування та герметизації Jar, який дозволяє прикрасити свої пляшки та банки по-своєму особливим чином. Перш ніж натиснути кнопку Замовити зараз і закінчити покупки, не забудьте відвідати розділ Інші аксесуари для домашнього зберігання. Там ви знайдете кілька рішень для приготування соку, варення та консервів, щоб зберегти виробництво ще простіше, наприклад, пектоензим, який дозволяє швидко віджимати сік з фруктів.

Зробіть покупку, якою ви будете повністю задоволені. Ви отримуєте продукти високого класу за бюджетною ціною в нашому магазині. Також ми додаємо безкоштовну доставку додому - просто перевірте умови безкоштовної доставки та заощадите ще більше. Запрошуємо Вас до нашого інтернет-магазину!