Meyve suları, reçeller ve konserveler

Meyve suları, reçeller ve konserve mahsulleri her kiler için en büyük hazinelerdir. Yaz hasadı korumak için lezzetli reçeller, marmelatlar, hindibalar, kompostolar veya meyve suları hazırlamaktan daha iyi bir yol yoktur. Konserve meyve salataları kış aylarında taze sebzelerin yerini alabilir. Bu nedenle, bahçenizden hemen hemen hiç taze meyve ve sebze gelmeyeceği zamana hazırlanmak istiyorsanız, koruyucu ekipman ve aksesuarlarımızı seçin. Sadece senin için neyimiz olduğuna bir bak.

Vitamin bakımından zengin ahududu, frenk üzümü, kiraz, elma veya havuç suyu yapmak istiyorsanız, geniş bir seçenekte sunduğumuz Meyve Sıkacakları ve Meyve sıkacaklarına bir göz atın. Sebze ve meyve sularının hazırlanmasına olanak tanıyan paslanmaz çelik meyve su ısıtıcısını sipariş edin - tüm pişirme tipleri için! Bu çok amaçlı cihaz size yıllarca hizmet edecektir. Meyve suları, reçeller ve diğer koruyucu maddelerin uygun koşullarda saklanması gerekir. Sadece hava geçirmez kaplar tazeliğini sağlar ve besin değerlerini uzun süre korur. Stokta hem kavanoz hem de kapak var. Birlikte ürünlerinizi koruyacaklar. 500 adet - ø 82 mm'lik 6'lık kavanozdan oluşan 6'lı set kavanoz satın alabilirsiniz, ancak süs kavanozlarına ihtiyacınız varsa, lütfen doğal mantarlı Siyah taştan yapılmış kavanoz - 200 ml veya kapaklı soğan şeklindeki Airtight kavanozunu düşünün. Mükemmel sızdırmazlığı büyüleyici bir görünümle birleştiren kapak. Başka hiçbir yerde bu kadar geniş bir kapak seçimi bulamayacaksınız - mümkün olan en iyi fiyatlarla çevrimiçi mağazamızda altın, beyaz ve baskılı kapaklar alacaksınız. Kendinden yapışkanlı koruma etiketlerini veya şişelerinizi ve kavanozlarınızı kendi çok özel bir şekilde dekore etmenizi sağlayan yaratıcı Jar dekorasyonu ve sızdırmazlık setini sipariş edin. Şimdi sipariş ver düğmesini tıklayıp alışverişinizi bitirmeden önce, Diğer ev koruma aksesuarları bölümünü ziyaret etmeyi unutmayın. Burada meyve suyunu hızlıca bastırmanızı sağlayan Pektoenzym gibi meyve suyunu, reçeli ve konserve üretimini daha da kolaylaştıran bazı çözümler bulacaksınız.

Tamamen memnun kalacağınız bir satın alım yapın. Mağazamızda uygun fiyatlı bir fiyata yüksek kaliteli ürünler elde edersiniz. Ayrıca ücretsiz eve teslimatı da ekliyoruz - ücretsiz gönderim koşullarını kontrol etmeniz ve daha da fazla tasarruf etmeniz yeterli. Sizi çevrimiçi mağazamıza davet ediyoruz!