Підкатегорії

Фільтри продуктів

Ціна

Соління капусти та огірків

Соління капусти та огірків - найкраще рішення для забезпечення цілорічного доступу до смачних овочів, багатих вітамінами. Зазвичай ми прагнемо до смачних, маринованих овочів, багатих вітаміном С восени і взимку, коли нам найбільше потрібне посилення енергії та підвищення стійкості. Чи хотіли б ви спробувати соління капусти та огірків? Ми стоїмо поруч з усіма вашими зусиллями!

Нижче ми представляємо цей розділ з аксесуарами та пристроями, які можуть стати у пригоді при виробництві домашніх солінь та квашеної капусти. В першу чергу вам знадобляться контейнери, в яких ви будете готувати правильне середовище для маринування. Ви можете вибрати бочки, посуд з каменю або скляні солоні баночки різних розмірів від 1,8 до 30 літрів. Ми пропонуємо чудово виготовлені контейнери, такі як römertopf (куряча цегла) або декоративні банки з каменю з декоративними гравюрами. Ви також знайдете доступні ущільнення та мішки з бочками в нашому магазині. Ви також придбаєте подрібнювачі - з двома-трьома лопатями - качани для капусти та розпушувачі, виделки, ковші та дерев’яні щипці, необхідні в процесі підготовки капусти. Як правильно вибрати обладнання? Потрібно лише натиснути певний розділ і побачити зображення та описи нашої продукції. Запрошуємо ближче ознайомитися!

Купуйте в нашому інтернет-магазині та відкривайте сезон стирання капусти та огірків у стилі. У нас є все необхідне, щоб зробити ваші заповідники смачнішими та здоровішими. Купуйте високоякісне обладнання за конкурентними цінами та заощаджуйте ще більше при безкоштовній доставці. Це має сенс!
903.27