• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Mahlad, keedised ja konservid

Mahlapressid, moosid ja konserveeritud toidud on iga köögikapi kroonijuveelid. Mis oleks parem viis suve olemuse kinnipüüdmiseks kui saagi muundamine maitsvateks moosideks, marmelaadideks, tšutneideks, kompotiteks ja mahladeks? Konserveeritud puuviljasalatid võivad olla ka suurepärane asendus värskele toorainele külmematel kuudel. Kui valmistute aastaaegadeks, mil teie aiast pärit värsked puuviljad ja köögiviljad muutuvad napiks, kaaluge meie kvaliteetset säilitamisvarustust ja tarvikuid. Sukelduge meie valikusse ja avastage, mis teid ees ootab.

Uurige meie laia mahlapresside ja puuviljamahlade presside valikut, kui soovite valmistada vitamiinirikkaid mahlasid vaarikatest, mustsõstardest, kirssidest, õuntest või porganditest. Soovitame ka meie roostevabast terasest mahlaaurutit, mis sobib kõigile pliitide tüüpidele, sealhulgas induktsioonile! See mitmekülgne tööriist lubab vastupidavust ja optimaalset jõudlust. Õige säilitamine on võti, et mahlad, moosid ja muud konserveeritud toidud säilitaksid oma värskuse ja toitaineväärtuse. Meie õhukindlad konteinerid tagavad just selle. Olgu teil vaja purke või kaasi, me hoolitseme selle eest. Kaaluge meie 6-osalist säilituspurkide komplekti (500 ml - ø 82 mm). Veelgi dekoratiivsemaks puudutuseks võib ehk teie tähelepanu püüda meie musta keraamiline purk naturaalse korgiga (200 ml) või sibulakujuline õhukindel purk klapiga kaanega, mis ühendab endas funktsionaalsust ja elegantsi. Meie lai kaante valik - kuldne, valge või trükitud - on mitmekesisuse ja taskukohasuse poolest ennekuulmatu. Lisage veelgi isikupära meie ise-liimuvate säilimisega siltidega või meie loovate purgi kaunistamise ja pitseerimise komplektiga, lastes oma loovusel sära tunda. Enne ostu lõpuleviimist vaadake kindlasti ka meie muud koduse säilitamise tarvikute jaoks mõeldud jaotist. Avastage tööriistu nagu Pektoensüüm, mis on loodud mahla, moosi ja konserveeritud toitude valmistamise lihtsustamiseks.

Ostke kindlusega ja nautige rahulolu, et olete kindlustanud esmaklassilised tooted, kartmata oma eelarvet kurnata. Lisaks saate nautida tasuta kohaletoimetamist koju; vaadake meie tingimusi tasuta saatmise kohta ja maksimeerige oma säästud. Kutsume teid soojalt uurima meie veebipoega!

0.56
1.23
2.27