Підкатегорії

Фільтри продуктів

Ціна

Виготовлення ковбас, затвердіння м'яса та куріння

Переробка та консервація м'яса, включаючи виробництво ковбас, затвердіння м'яса та куріння, - це перевірений шлях до доступної, здорової та смачної домашньої їжі. Ви також можете самостійно виготовляти чудові ковбаски, шинку, тефтелі та паштети. Основне обладнання не надто дороге - ви придбаєте всі аксесуари для переробки м'яса та консервування в нашому магазині за конкурентними цінами.

Ознайомтеся з нашим широким вибором обладнання для копчення м'яса. Ми прагнемо якнайшвидше знайти потрібний вам інструмент та посуд, а тому розділили продукцію на кілька підкатегорій. Ви знайдете їх усе нижче: ми рекомендуємо шкурки та оболонки для виготовлення ковбаси, тоді як м'ясний шпагат і сітчаста сітка можуть стати в нагоді для приготування шинки та копчення. У нашій пропозиції ви знайдете, серед інших, доступний лляний м'ясний шпагат, шпагат білого бавовняного м'ясника та джутову м'ясну сітку для копчення та смаження м'яса. У нас також є різноманітні гачки для копчення: двомісні для риб, потрійні для курей та традиційні, універсальні. Справжній виробник ковбаси не може опустити начинку / фарш для ковбаси та м'ясорубку зі свого списку: високоякісний наповнювач для ковбас, кабаносів, салямі та інших м'ясних консервів доступний у нашій пропозиції за дуже конкурентоспроможною ціною. Ви повинні знайти місце для кухонної плити на своїй кухні, щоб ви могли швидко та зручно приготувати відмінні варені шинки та тушковану яловичину в домашніх умовах. Ми пропонуємо міцні горщики з нержавіючої сталі, наприклад, плита для малих шинок - місткістю до 1,5 кг та плита для великої шинки - до 3 кг, обидва на вигляд незнищенні. Ми з гордістю представляємо широкий вибір курців всім любителям куріння м'яса, наприклад, набір для курців м'яса - курник та термометр, що є чудовою пропозицією для початківців куріння м'яса та відлікування. Якщо ви вже підчепилися, садовий курник з ніжками, грилем та лотком для крапель жиру запропонує вам ще більше можливостей! Ваша продукція придбає неповторний смак та чудовий аромат, якщо ви вибрали копчену деревну стружку та розпал - 100% сливове дерево, черешня, дуб чи волоський горіх доступні за розумними цінами, як і селянка та солі (празький порошок) з травами !

Наші аксесуари для паління дозволять вам виготовляти всі види копченого, в'яленого і вареного м’яса. Зробіть власні смачні, здорові м'ясні консерви без хімічних речовин, консервантів та добавок. Це не повинно бути дорогою справою - просто перевірте нашу пропозицію і переконайтеся самі. Ми запрошуємо вас до магазину з безкоштовною доставкою до ваших дверей!