• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Sulas, ievārījumi un konservēti konservi

Sulas spiede, ievārījums un konservi ir jebkuras virtuves rotaslietas. Kā labāk uztvert vasaras būtību, ja neizmantojot savu ražu, lai to pārveidotu par gardiem ievārījumiem, želejām, čutnejiem, kompotiem un sulu spiedēm? Konservēti augļu salāti var būt arī lieliska alternatīva svaigiem produktiem aukstajos mēnešos. Ja jūs gatavojaties sezonām, kad svaigie augļi un dārzeņi no jūsu dārza kļūst reti, ņemiet vērā mūsu augstās kvalitātes konservēšanas iekārtas un piederumus. Iemācieties mūsu klāsta un atklājiet, ko mēs piedāvājam.

Izpētiet mūsu plašo sulu spiedēju un augļu spiedēju klāstu, ja vēlaties pagatavot vitamīniem bagātas sulas no aveņu, melno dzērvenēm, ķiršiem, āboliem vai burkāniem. Mēs arī iesakām mūsu nerūsējošā tērauda sulu tvaika katlu, kas ir piemērots visiem plītīm, ieskaitot indukciju! Šis daudzpusīgais rīks sola izturību un optimālu veiktspēju. Pareiza uzglabāšana ir atslēga sulu, ievārījumu un citu konservu svaiguma un uzturvērtības saglabāšanai. Mūsu hermētiskie trauki nodrošina tieši to. Vai nu jums nepieciešami burkas vai vāciņi, mēs jums palīdzēsim. Šajā nolūkā apsvērt mūsu 6 gabalu ievārījumu burku komplektu (500 ml - ø 82 mm). Lai iegūtu vairāk dekoratīva pieskāriena, iespējams, jūsu uzmanību piesaistīs mūsu melnā akmens burka ar dabīgu korķa vāku (200 ml) vai sīpolu formas hermētiska burka ar plāksnīti, kas savieno funkcionalitāti ar eleganci. Mūsu plašais vāciņu klāsts - zeltains, baltains vai ar uzrakstu - ir nepārspējams daudzveidībā un pieejamībā. Papildiniet arī ar mūsu pašlīmējošajām ievārījumu etiķetēm vai mūsu radošo burku dekorēšanas un aizdariem paredzēto komplektu, lai atspoguļotu savu radošumu. Pirms pirkuma pabeigšanas ieskatieties arī mūsu citos mājas konservēšanas piederumu sadaļā. Atklājiet rīkus, piemēram, Pektoenzīmu, kas izstrādāts, lai vienkāršotu jūsu sulu, ievārījumu un konservu darbības.

Iepērcieties ar pašpārliecību un baudiet gandarījumu, nodrošinot augstas klases produktus, nelauzdami savu budžetu. Turklāt izbaudiet bezmaksas piegādi uz mājām; pārbaudiet mūsu nosacījumus par bezmaksas piegādi un maksimizējiet savus ietaupījumus. Mēs jūs silti aicinām izpētīt mūsu tiešsaistes lielveikalu!

0.56
1.23
1.48
2.27
4.53