Фільтри продуктів

Ціна

Сирне та молочне

Приготування сиру та молочна їжа - це чудове захоплення, яке поєднує задоволення з практичністю, як ніхто інший. Ви можете легко виготовити домашній сир та йогурт, які радують смаком та ароматом і не містять штучних добавок лише за допомогою невеликої допомоги. Це справді шматок пирога!

Ми пропонуємо високоякісні, багаторазові сирники в нашому магазині. Залежно від типу сиру, який ви хочете виготовити, замовте сирник - Klinek - 45 см, сир - салямі - 65х14 см або прямокутний марля - 90х100 див. Сирні форми (форми) повинні бути наступним пунктом у вашому списку покупок. Завдяки їм ваші молочні продукти будуть виглядати по-справжньому апетитними. Ми пропонуємо форми для сиру на основі сири і всіх видів м'якого сиру. Прямокутна сирна форма на 1500 г сиру, кругла формочка для сиру на 1000 г сиру і навіть сирна форма у формі серця 80 грам чекають на Вас у нашому магазині. Ви також повинні розглянути можливість придбання наших контейнерів для приготування домашнього йогурту! Жоден професійний сирник не зміг би досягти успіху без сирного преса. Ви можете придбати такий пристрій за дуже зручною ціною в нашому магазині. Погляньте на всі наявні моделі - їх описи містять повні технічні характеристики. Перш ніж зробити замовлення, обов'язково завітайте до розділу з іншими аксесуарами для виготовлення сиру. Тут можна знайти спеціальні сирні спеції, сири, що підвищують якість сиру, такі як хлорид кальцію або рідкий мікробний розпушувач та віск з червоного сиру. За дуже конкурентоспроможними цінами!

Домашнє виробництво сиру та йогурту не так вже й складно і приносить стільки радості та задоволення. Перегляньте нашу продукцію, покупіть з безкоштовною доставкою додому та переконайтесь, що сироваріння та молочні продукти - ідеальне хобі для вас!

200.00
203.64
209.09
225.45
274.55