• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Üldotstarbelised väetised

Kui te pole kindel, millist toodet oma taimedele valida, siis mitmekülgsete väetiste valimine on parim ja ohutuim valik. Selles kategoorias olevad tooted sobivad suurepäraselt dekoratiivtaimede hooldamiseks, olgu need siis istutatud pottidesse või aedadesse. Need sobivad ka köögiviljade ja puuviljade taimede toitmiseks. Mitmekülgsed väetised sisaldavad kõiki olulisi makrotoitaineid (lämmastik, fosfor ja kaalium), mis on vajalikud taimekasvu ja saagikuse jaoks. Lisaks on need rikastatud mikroelementidega (nagu kaltsium, magneesium, raud ja tsink), mis suurendavad taime elujõudu ja vastupidavust.

Meie valikus on mineraalsed ja orgaanilised mitmekülgsed väetised, mis on rikastatud huumuse või vermikompostiga. Need tooted parandavad mulla viljakust ja struktuuri. BIO Taime-, ümberistutamis- ja mitmekülgne väetis tassis on suurepärane valik uute puude või õitsvate taimede mulla ettevalmistamiseks.

Meil on ka kvaliteetseid hobuste, lehmade ja kanade granuleeritud sõnnikut, mis on kasulik kõikide taimetüüpide väetamiseks. Kas soovite, et teie puud annaksid rikkalikumat saaki? Proovige hädavajalikku Mitmekülgset Mycorrhiza't, mis suurendab juurte imendumispinna.

Meie valikus on ka populaarsed koheste tulemuste saavutamiseks mõeldud mitmekülgsed vedelväetised, nagu Nitrofoska, MAX-HUMVIT Vermikompost, Zielony Dom Guano ja Biopon Mitmekülgne väetis intensiivseks taimekasvuks. Taimeväetistele, mis näitavad toitainete puudust (pruunid okkad, kollased lehed, lehtede deformatsioon), kaaluge Substrali "Magic Power" tooteid või Sumini uuendavat väetist.

Nõudlike pott- ja rõdukultuuride eest hoolitsemiseks uurige Zielony Domi Mitmekülgset väetist pihusti ja väetistekaste või kontsentreeritud Substrali kodu- ja rõdutaimede väetist. Pakume laia valikut mitmekülgsed väetised usaldusväärsetelt tootjatelt konkurentsivõimeliste hindadega, taskukohase kodukohaletoimetamisega. Võrrelge meie valikut teiste veebipoodidega ja näete väärtust, mida meie juurest ostes saate. Ärge kartke sirvida meie ulatuslikku kollektsiooni!