• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Universālie mēslošanas līdzekļi

Ja nezināt, kādu produktu izvēlēties saviem augiem, vispiemērotākais mēslojums ir vislabākais un vienlaikus drošākais variants. Produkti, kas pieder šai kategorijai, ir lieliski piemēroti, lai rūpētos par dekoratīvām sugām, kas apstādītas podos un dārzā, taču ar tiem jūs varat barot arī dārzeņu un augļu augus. Universālie mēslošanas līdzekļi satur visus pamata makroelementus, kas augiem nepieciešami kultūraugu audzēšanai un ražai (slāpeklis, fosfors un kālijs), un tie ir papildus bagātināti ar mikroelementiem (kalcijs, magnijs, dzelzs un cinks, nosaucot tikai dažus), kas uzlabo to enerģiju un palielināt viņu pretestību.

Mūsu piedāvājumā atradīsit universālus minerālvielas un organiskos, ar humusu vai ar vermikompostu bagātinātos mēslošanas līdzekļus. Šie produkti padara augsni auglīgu un uzlabo tās struktūru. Nepalaidiet garām BIO stādīšanas, pārstādīšanas un universālā mēslojuma kausu. Mēs domājam, ka jums vajadzētu sagatavot augsni jaunu koku vai ziedošu augu stādīšanai tieši ar šo produktu.

Mums ir arī augstas kvalitātes zirgu, govju un vistu granulēti kūtsmēsli. Tas noderēs, apaugļot visu veidu augus, kurus jūs varētu izaudzēt. Vai jūs vēlētos, lai jūsu koki dotu vēl bagātākas kultūras nekā parasti? Izvēlieties neaizstājamu universālo mikorizu, kas palielina sakņu absorbējošo virsmu.

Mēs piedāvājam arī populārus universālos šķidros mēslošanas līdzekļus, kas piedāvā tūlītējus rezultātus, piemēram, Nitrofoska, MAX-HUMVIT Vermicompost, Guano no Zielony Dom un Biopon universāls mēslojums, kas nodrošina intensīvu augu augšanu. Ja meklējat avārijas mēslojumu augiem, kuriem ir barības vielu trūkums (skuju brūnināšana, lapu dzeltēšana, lapotnes deformācija), pasūtiet dažus no “Magiczna Siła” (Magical Power) produktu līnijas no Substral vai Atjaunojošo mēslojumu no Sumin.

Zielony Dom universālā mēslojuma migla un universālās mēslojuma nūjas un koncentrētais Substral mājas un balkona augu mēslojums palīdzēs jums pienācīgi rūpēties par visprasīgākajiem podu un balkonu augiem. Visus iepriekš minētos produktus un intriģējošos jaunpienācējus mūsu veikalā var iegādāties par konkurētspējīgām cenām ar pieņemamu piegādi mājās. Vienkārši salīdziniet mūsu piedāvājumu ar citu tiešsaistes veikalu krājumiem un pārliecinieties, ka šeit ir patiešām vērts iepirkties. Tagad jūsu rīcībā ir plaša slavenu ražotāju oriģinālo universālo mēslošanas līdzekļu izvēle. Nevilcinieties un pārlūkojiet šo glabātuvi!

Universāls mēslošanas līdzeklis ar lēnu iedarbību - Compo® - 40 g - -10%
2.62 2.91
Akcijabeidzas
Universālie mēslojuma stieņi podaugiem - 50 gab - -10%
2.84 3.15
Akcijabeidzas
BIO Eco balance organiskais mēslojums - Compo® - 50 g - -10%
3.15 3.50
Akcijabeidzas
Guano - dabīgs šķidrais mēslojums - Zielony Dom® - 300 ml - -10%
3.49 3.88
Akcijabeidzas
Universāla mēslošanas migla mājas un balkona augiem - 300 ml - -10%
4.43 4.93
Akcijabeidzas
Biohumusa vermikomposts no sarkanajiem vērpējiem - BIOPON® - 1 litrs - -10%
5.09 5.65
Akcijabeidzas
Kristālisks avārijas mēslojums - Ziemovit® - 200 g - -10%
5.11 5.68
Akcijabeidzas
Biohumuss - Vermikomposts ziedaugiem - BIOPON® - 1 l - -10%
5.45 6.05
Akcijabeidzas
Universāls mēslojums - Substral® - 500 ml - -10%
6.53 7.25
Akcijabeidzas
Universāls mēslojums - intensīva augu augšana - BIOPON® - 1 litrs - -10%
6.75 7.50
Akcijabeidzas
-10%
6.89 7.65
Akcijabeidzas
100% videi draudzīgs granulēts zirgu mēsls - Florovit - 1 litrs - -10%
7.29 8.10
Akcijabeidzas