• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Universālie mēslošanas līdzekļi

Ja neesat droši, kādu produktu izvēlēties savām augiem, vispārējo mēslojumu izvēle ir labākā un drošākā opcija. Šajā kategorijā iekļautie produkti ir ideāli piemēroti dekoratīvu augu kopšanai, vai tie būtu stādīti podos vai dārzos. Tie ir piemēroti arī dārzeņu un augļu augiem barošanai. Vispārējie mēslojumi nodrošina visus būtiskos makroelementus (azotu, fosforu un kāliju), kas nepieciešami augu augšanai un ražai. Turklāt tie ir bagātināti ar mikroelementiem (piemēram, kalciju, magniju, dzelzi un cinku), kas palielina augu dzīvotspēju un izturību pret slimībām.

Mūsu piedāvājumā ir minerālie un organiskie vispārējie mēslojumi, bagātināti ar humusu vai vermikompostu. Šie produkti uzlabo augsnes auglību un struktūru. BIO Mēslojums sējai, pārstādīšanai un vispārējam pielietojumam kausē ir izcilss izvēles variants jauniem kokiem vai ziedu augiem sagatavošanai.

Mums ir arī augstas kvalitātes granulēts zirgu, govs un vistas mēslojums, kas noderēs visu veidu augiem. Vai vēlaties, lai jūsu koki sniegtu bagātāku ražu? Izmēģiniet nenovēršamo Vispārējo Mikorīzu, kas paplašina sakņu uzsūkšanas virsmu.

Mūsu sortimentā ir arī populārie šķidrie vispārējie mēslojumi, kas nodrošina nekavējoties iedarbību, piemēram, Nitrofoska, MAX-HUMVIT Vermikomposts, Guano no Zielony Dom un Biopon Vispārējais Mēslojums intensīvai augšanai. Augiem, kuriem ir uzturvielu trūkumi (brūnas adatas, dzelteni lapas, lapu deformācijas), ņemiet vērā Substral "Burvīgās spēks" produktus vai Sumin atjaunojošo mēslojumu.

Rūpējoties par prasīgajiem podu un balkona augiem, izpētiet Vispārējo Mēslojumu Smidzināšanas un Mēslojumu Kociņu no Zielony Dom vai koncentrēto Substral Mājas un Balkona Augu Mēslojumu. Mēs piedāvājam plašu vispārējo mēslojumu izvēli no uzticamiem ražotājiem par konkurences spējīgām cenām, ar pieejamu piegādi uz mājām. Salīdziniet mūsu izvēli ar citām tiešsaistes veikalu piedāvātajām iespējām un redzēsiet ieguvumu, pērkot pie mums. Droši pārlūkojiet mūsu plašo kolekciju!