• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Universalios trąšos

Jei nesate tikri, kokį produktą pasirinkti savo augalams, visuotinių trąšų pasirinkimas yra geriausias ir saugiausias variantas. Šios kategorijos produktai idealiai tinka dekoratyvinių rūšių priežiūrai, ar jos būtų auginamos puoduose ar sode. Jie taip pat tinkami daržovių ir vaisių augalams tręšti. Visuotinės trąšos suteikia visus būtinus makroelementus (azotas, fosforas ir kalio) augalų augimui ir derliui. Be to, jos papildytos mikroelementais (tokiais kaip kalcis, magnis, geležis ir cinkas), kurie didina augalų gyvybingumą ir atsparumą ligoms.

Mūsų asortimente yra mineralinių ir organinių visuotinių trąšų, praturtintų humusu arba vermikompostu. Šie produktai pagerina dirvožemio derlingumą ir struktūrą. BIO Sėjimo, persodinimo ir visuotinė trąša tūbyje yra puikus pasirinkimas paruošti dirvą naujiems medžiams ar žydintiems augalams.

Taip pat turime aukštos kokybės granuliuotą arklių, karvių ir vištų mėšlą, naudingą tręšti visus augalų tipus. Norite, kad jūsų medžiai duotų geresnį derlių? Išbandykite neišneštinę Visuotinę Mikorizą, kuri padidina šaknų absorbcijos paviršių.

Mūsų asortimente taip pat yra populiarių skystų visuotinių trąšų, suteikiančių nedelsiant rezultatų, tokių kaip Nitrofoska, MAX-HUMVIT Vermikompostas, Guano iš Zielony Dom ir Biopon Visuotinė Trąša intensyviam augimui. Augalams, kurie rodo maistinių medžiagų trūkumus (ruda adatų, geltoni lapai, lapų deformacijos), svarstykite "Magiškosios Jėgos" produktus iš Substral arba Sumin gaivinančią trąšą.

Rūpinantis reikalaujančiais puodiniais ir balkono augalais, tyrinėkite Visuotinės Trąšos Purškimo ir Trąšos Strypais iš Zielony Dom arba koncentruotą Substral Namų ir Balkono Augalų Trąšą. Siūlome platų visuotinių trąšų pasirinkimą iš patikimų gamintojų konkurencingomis kainomis, su prieinama namų pristatymu. Palyginkite mūsų pasirinkimą su kitais internetiniais parduotuvėmis ir pamatysite vertę perkant pas mus. Nepainiokite naršydami per mūsų platus kolekciją!