• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Žaliosios augalų trąšos

Ar vis dar svarstote, kur įsigyti žaliosioms augalams skirtų trąšų už išskirtinai konkurencingą kainą? Mūsų parduotuvė yra ta vieta! "Garden Seeds Market" siūlo produktų asortimentą tiek iš vietinių, tiek iš tarptautinių gamintojų, kurie yra labai vertinami ekspertų ir profesionalų kaip aukščiausios klasės žaliosioms augalams skirtų produktų. Jie puikiai tinka tiek vazoniniams, tiek sodo augalams. Mes siūlome puikias universalias trąšas, tinkamas visoms augalams, užtikrindami, kad vėliau jos jums patiks savo dekoratyviniais lapais.

Įsigykite "Biohumus" Vermikompostą iš Agrecol, vertingiausią humusą, kurį apdirba raudonosios sliekės, arba pasirinkite mineralinį "Florovit" žaliosioms augalams skirtą trąšą arba "Zielone Liście" (Žaliosios lapės) iš "Target". Šie produktai yra idealūs visos jūsų žaliosioms augalams kolekcijos tręšimui vienu sprendimu. Augalams su nuobodu arba pageltusiu lapu, išbandykite "Biopon" žaliosioms augalams skirtą trąšą chlorozei. Taip pat siūlome aukštos efektyvumo universalias gelio trąšas, taip pat ilgalaikes trąšų tabletes ir lazdeles, skirtas būtent žaliosioms augalams. Ypač svarbu rūpintis neseniai persodintais augalais ir naujai skiepytais auginiais, nes netinkamas augalų, dar neišsivysčiusių šaknų sistemos, priežiūra gali sukelti jų žūtį. Tai suprasdami, mes siūlome Šaknų formavimo trąšas žaliosioms augalams ir Šaknų formavimo trąšas sodinukams bei sėkloms iš "Agrecol", kurios puikiai tinka silpnėjančių augalų, auginių ir sodinukų priežiūrai.

Jei jums reikalingi profesionalūs produktai, tokie kaip "Burza Liści" (Lapų audra) skystos paparčio trąšos iš "Target", palmių, jukų ir dracenos trąšos iš "Agrecol" arba "Zamioculcas" trąšos iš "Biopon", mūsų internetinėje sodininkystės parduotuvėje visi jie yra sandėlyje. Maloniai kviečiame jus pasinaudoti prieinamų ir patogių internetinių pirkinių privalumais. Profesionalios žaliosioms augalams skirtos trąšos jūsų laukia – tiesiog spustelėkite arba palieskite jų prekių pavadinimus, kad užsisakytumėte ir sutaupytumėte pinigų!

5.75