• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Zaļie augu mēslojumi

Vai joprojām domājat, kur iegādāties zaļo augu mēslojumus par izņēmīgi konkurētspējīgām cenām? Mūsu veikals ir ideālā vieta! "Garden Seeds Market" piedāvā produktu klāstu gan no vietējiem, gan starptautiskiem ražotājiem, ko eksperti un profesionāļi augsti novērtē kā augstākās klases zaļo augu kopšanas produktus. Tie ir lieliski piemēroti gan podu, gan dārza šķirnēm. Mēs piedāvājam izcilus universālus mēslojumus, kas atbilst visu augu vajadzībām, nodrošinot, ka vēlāk tie priecēs jūs ar savu dekoratīvo lapojumu.

Iegādājieties "Biohumus" vermikompostu no Agrecol, vērtīgāko humusu, ko apstrādājuši sarkanie tārpiņi, vai izvēlieties minerālo "Florovit" zaļo augu mēslojumu vai "Zielone Liście" (Zaļās lapas) no "Target". Šie produkti ir ideāli piemēroti visas jūsu zaļo augu kolekcijas mēslošanai ar vienu risinājumu. Augiem ar blāvu vai dzeltošu lapojumu izmēģiniet "Biopon" zaļo augu mēslojumu hlorozei. Mēs piedāvājam arī augstas efektivitātes universālus želejas mēslojumus, kā arī ilgstošus mēslojuma tabletes un nūjas, kas īpaši paredzētas zaļajiem augiem. Īpaši svarīgi ir rūpēties par nesen pārstādītajiem augiem un jaunajiem spraudeņiem, jo nepareiza rūpes par augiem ar neattīstītu sakņu sistēmu var novest pie to bojāejas. To saprotot, mēs piedāvājam Sakņu veidošanas mēslojumu zaļajiem augiem un Sakņu veidošanas mēslojumu stādiem un sēklām no Agrecol, kas ir lieliski piemēroti vājinātu augu, spraudeņu un stādu kopšanai.

Ja jums nepieciešami profesionālas klases produkti, piemēram, "Burza Liści" (Lapu vētra) šķidrais papardes mēslojums no "Target", palmu, jukas un dracēnas mēslojums no Agrecol vai "Zamioculcas" mēslojums no Biopon, mūsu tiešsaistes dārzkopības veikalā tie visi ir noliktavā. Mēs sirsnīgi aicinām jūs izmantot pieejamo un ērto tiešsaistes iepirkšanos. Profesionāli zaļo augu mēslojumi ir jūsu rīcībā – vienkārši noklikšķiniet vai pieskarieties to produktu nosaukumiem, lai pasūtītu un ietaupītu naudu!