• 149.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi
    jums ir nepieciešams izvietot minimālo pasūtījumu

Kale Sēklas

Pasūtīt kaleņu sēklas vēl šodien! Šim dārzeņam no kāpostu ģimenēm ir jāparādās jūsu dārzā. Šī auga ēdamās daļas ir lapas, kas ir bagātīgs vērtīgo vitamīnu avots, īpaši C, B1, B2, K un E, kā arī tādas minerālvielas kā kalis, fosfors un dzelzs. Pat mazie bērni var ēst kāposti, jo tas nesatur oksolātus un ir viegli sagremojams. Jūs varat izvēlēties no daudziem dažādiem lapu kāpostiem. Īpaši iesakām „Scarlet” šķirni ar sarkanām lapām, kuru krāsa palielinās pēc intensitātes pēc salnām. Un, ja vēlaties tradicionālo, zaļo kāpostu, dodieties uz „Dwarf Green Curled” sēklas.

Cirtaini lapu kāposti tiek izmantoti galvenokārt ēdienu garnēšanai, taču tie ir pelnījuši vietu zupās, kā arī veģetārie un vegānu ēdieni. Šis vērtīgais augs ļauj jums sagatavot garšīgus un veselīgus kraukšķīgus čipsus. Kale kultūru audzēšanā nerada daudzas problēmas, tā prasa tikai daļu sava laika, gribas un apņemšanās. Ieteicams audzēt pākšaugu vēlu rudens ražu, kad parādās pirmās salnas. Zema temperatūra pozitīvi ietekmē zaļumu garšu. Rudens kāposti bagātina mūsu ziemas diētu, kad mums ir jācīnās ar svaigiem dārzeņu deficītiem.

Ja kāposti izraisa jūsu interesi, tās sēklas ir pieejamas mūsu veikalā par konkurētspējīgām cenām. Tās ir augstas kvalitātes un nodrošina labu dīgtspēju, jo tās nāk tikai no pierādītiem piegādātājiem. Nezaudējiet laiku un pasūtiet sev izvēlētās šķirnes sēklas, lai jūs varētu izbaudīt neticamo garšas garšu rudenī.