• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Lapu kāpostu - keilu sēklas

Pasūtiet lapu kāpostu - keilu sēklas jau šodien! Šis nepietiekami novērtētais dārzenis no kāpostu ģimenes ir pelnījis vietu jūsu dārzā. Šī auga ēdamās daļas ir lapas, kas ir bagātas ar būtiskiem vitamīniem, piemēram, C, B1, B2, K un E, kā arī svarīgiem minerālvielām, piemēram, kāliju, fosforu un dzelzi. Pat jauni bērni var baudīt keilu, jo tajā nav oksalātu un to viegli sagremot. Izvēlieties no plaša keilu šķirņu klāsta; īpaši iesakām "Scarlet" šķirni, kuras lapas kļūst vēl spilgtāk sarkanākas pēc pirmajām salnām. Ja dodat priekšroku tradicionālajam zaļajam keilam, izvēlieties "Dwarf Green Curled" sēklas.

Keilu lokanās lapas bieži izmanto ēdienu rotāšanai, taču tām ir arī vieta zupās, kā arī vegetāriešu un vegānu ēdienos. Šī daudzpusīgā augs ļauj jums pagatavot garšīgus un veselīgus čipsus. Keilu audzēšana nav īpaši sarežģīta; tas prasa tikai nedaudz jūsu laika, pūļu un veltījuma. Iesakām sēt lapu kāpostu - keilu sēklas vēlu rudenī, jo pirmās salnas pozitīvi ietekmē lapu garšu. Rudenī ievāktie keili bagātina mūsu ziemas uzturu, piedāvājot svaigu alternatīvu sezonā, kad svaigas dārzeņu ir maz.

Ja keils ir jūs ieinteresējis, tā sēklas ir pieejamas mūsu veikalā par konkurētspējīgām cenām. Tās ir augstas kvalitātes un ir lieliski dīgstošas, jo tiek iegādātas tikai no uzticamiem piegādātājiem. Nezaudējiet laiku; pasūtiet izvēlētās lapu kāpostu - keilu sēklas jau šodien un izbaudiet keila brīnišķīgo garšu vēlu rudenī.