• 149.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą
    jums reikia pateikti minimalų užsakymą

Garbanotųjų, lapinių kopūstų sėklos

Užsisakykite kopūstų sėklas šiandien! Šis nepakankamai įvertintas kopūstų šeimos darželis turi būti rodomas jūsų sode. Valgomosios šio augalo dalys yra lapai, kuriuose yra daug vitaminų, ypač C, B1, B2, K ir E, ir tokie mineralai kaip kalis, fosforas ir geležis. Net maži vaikai gali valgyti kopūstą, nes jame nėra oksolatų ir lengvai virškinama. Galite rinktis iš įvairių veislių. Ypač rekomenduojame „Scarlet“ veislę su raudonais lapais, kurių spalvos intensyvumas padidėja po šalnų. Jei norite tradicinės, žaliosios kopūstų, eikite į „Dwarf Green Curled“ sėklas.

Garbanotieji lapiniai lapai dažniausiai naudojami patiekalų garnavimui, tačiau jie nusipelno jų vietos sriubose, taip pat vegetariški ir veganiniai patiekalai. Šis vertingas augalas leidžia jums paruošti skanius ir sveikus traškius traškučius. Kalei auginti nėra daug problemų, tai reikalauja tik tam tikro laiko, valios ir įsipareigojimo. Rekomenduojama auginti vėlyvą rudens derlių, kai atsiranda pirmųjų šalnų. Žemos temperatūros teigiamai veikia lapų skonį. Rudeninis kopūstas praturtina mūsų žiemos dietą, kai turime kovoti su šviežių daržovių trūkumu.

Jei kopūstai sukels jūsų susidomėjimą, jo sėklos yra mūsų parduotuvėje konkurencingos kainos. Jie yra aukštos kokybės ir turi gerą daigumą, nes jie yra tik iš įrodytų tiekėjų. Prarasti ne savo laiką ir užsakyti pasirinktos veislės sėklas, kad galėtumėte mėgautis neįtikėtinu skonio skoniu vėlyvą rudenį.