• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Garbanotųjų, lapinių kopūstų sėklos

Užsisakykite garbanotųjų, lapinių kopūstų sėklos šiandien! Šis nepakankamai įvertintas daržovis iš kopūstų šeimos nusipelno vietos jūsų sode. Valgomi šios augalo dalys yra lapai, kurie yra turtingi svarbiais vitaminais, tokiomis kaip C, B1, B2, K ir E, taip pat svarbiais mineralais, pavyzdžiui, kalio, fosforo ir geležies. Net ir maži vaikai gali valgyti šį kopūstą, nes jame nėra oksalatų ir jis lengvai virškinamas. Pasirinkite iš daugelio skirtingų garbanotųjų, lapinių kopūstų rūšių; labai rekomenduojame "Scarlet" veislę, kurios lapai tampa dar ryškesni po pirmųjų šalnų. Jei preferuojate tradicinį žaliąjį kopūstą, rinkitės "Dwarf Green Curled" sėklas.

Garbanotieji lapiniai kopūstai dažniausiai naudojami patiekalams puošti, bet jie taip pat nusipelno vietos sriubose, vegetariškuose ir veganų patiekaluose. Šis universalus augalas leidžia jums paruošti skaniu ir sveiku traškučių. Auginti šį kopūstą nėra ypač sunku; tam reikia tik šiek tiek jūsų laiko, pastangų ir atsidavimo. Rekomenduojame sėti garbanotųjų, lapinių kopūstų sėklas vėlyvam rudens derliui, nes pirmieji šalnai teigiamai veikia lapų skonį. Rudenį derintas kopūstas praturtina mūsų žiemos mitybą, kai šviežių daržovių pasiūla yra ribota.

Jei garbanotieji, lapiniai kopūstai jūsų sudomino, sėklos yra prieinamos mūsų parduotuvėje už konkurencingą kainą. Jos yra aukštos kokybės ir turi puikius daigumo rodiklius, nes gaunamos tik iš patikimų tiekėjų. Nešvaistykite laiko; užsisakykite garbanotųjų, lapinių kopūstų sėklos pagal savo pasirinkimą šiandien ir mėgaukitės nuostabiu šio kopūsto skoniu vėlyvą rudenį.

0.88 1.47
Pasiūlymas baigiasi
Kale - 4 daržovių augalų veislių sėklos - -40%
3.16 5.26
Pasiūlymas baigiasi
Lapinių kopūstų sėklos – 4 veislių pasirinkimas - -40%
3.16 5.26
Pasiūlymas baigiasi
Lapinių kopūstų ir špinatų sėklos – 4 veislių pasirinkimas - -40%
3.73 6.21
Pasiūlymas baigiasi