• 149.00 Tasuta saatmiseks
    peate paigutama minimaalse tellimuse

Kähar lehtkapsas seemned

Telli kale seemned veel täna! See kapsapere köögivilja alahindamine peab ilmuma teie aias. Selle taime söödavad osad on lehed, mis on rikkalikult väärtuslikke vitamiine, eriti C, B1, B2, K ja E, ning sellised mineraalid nagu kalium, fosfor ja raud. Isegi väikelapsed saavad söödakapsast süüa, sest see ei sisalda oksolaate ja on kergesti seeditav. Võite valida paljude erinevate lehtkapsade hulgast. Eriti soovitame Scarlet'i kultiveerimiskarva, mille värvi värvi tugevus suureneb pärast külmumist. Ja kui soovid traditsioonilist rohelist lehtkapsast, siis minge "Dwarf Green Curled" seemnetele.

Kumerate lehtede lehtedele kasutatakse enamasti roogasid, kuid nad väärivad oma koha suppides, samuti taimetoitlaste ja vegaanide roogades. See väärtuslik taim võimaldab teil valmistada maitsvaid ja tervislikke krõbe. Kale ei tekita viljelemisel palju probleeme, see nõuab vaid mõnda aega, tahet ja pühendumust. Soovitatav on kasvav kale hilissügise saagikoristuseks, kui ilmuvad esimesed külmused. Madal temperatuur mõjutab positiivselt lehestiku maitset. Sügis-lehtkapsas rikastab meie talve dieeti, kui peame võitlema värske köögivilja puudujäägiga.

Kui lehtkapsas tekitab teie huvi, on selle seemned meie poes saadaval konkurentsivõimeliste hindadega. Need on kvaliteetsed ja hea idanevusega, sest need pärinevad ainult tõestatud tarnijatelt. Kaota oma valiku sordi aeg ja tellimine, et saaksite hilisel sügisel nautida lehtkapsas.