• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Kähar lehtkapsas seemned

Tellimuse oma kähar lehtkapsa seemned täna! See alahinnatud köögivili kapsaperekonnast väärrib kohta teie aias. Selle taime söödavad osad on lehed, mis on rikkalikuks allikaks olulistele vitamiinidele nagu C, B1, B2, K ja E ning tähtsatele mineraalidele nagu kaalium, fosfor ja raud. Isegi noored lapsed saavad käharat lehtkapsast süüa, kuna see ei sisalda oksalaate ja on kergesti seeditav. Valige laiast valikust kähar lehtkapsa sorte; soovitame eriti „Scarlet“ sorti, mille lehed muutuvad pärast esimest külma veelgi erksamaks. Kui eelistate traditsioonilist rohelist lehtkapsast, valige „Dwarf Green Curled“ seemned.

Käharad lehtkapsa lehed on tihti kasutusel roogade kaunistamiseks, kuid need väärivad kohta ka suppides ning taimetoitlaste ja veganite toidus. See mitmekülgne taim võimaldab teil valmistada maitsvaid ja tervislikke krõpse. Kähar lehtkapsa kasvatamine ei ole eriti keeruline; see nõuab ainult veidi teie aega, vaeva ja pühendumist. Soovitame istutada kähar lehtkapsa seemned hilissügiseks saagiks, kuna esimesed külmad avaldavad positiivset mõju lehtede maitsele. Sügisel korjatud lehtkapsas rikastab meie talvist toidulauda, pakkudes värsket alternatiivi ajal, mil värskeid köögivilju on napilt saada.

Kui kähar lehtkapsas on äratatud teie huvi, leiate selle seemned meie poes konkurentsivõimelise hinnaga. Need on kõrge kvaliteediga ja hea idanemisvõimega, kuna pärinevad ainult usaldusväärsetelt tarnijatelt. Ärge kaotage aega; tellimuse kähar lehtkapsa seemned juba täna, et nautida kähar lehtkapsa imelist maitset hilissügisel.

Kale - 4 köögiviljataimede sortide seemned - -40%
3.16 5.26
Kampaania lõpeb
Lehtkapsa seemned - valikus 4 sorti - -40%
3.16 5.26
Kampaania lõpeb
Lehtkapsa ja spinati seemned - valikus 4 sorti - -40%
3.73 6.21
Kampaania lõpeb
Looduse maitse - gurmaanide köögiviljad - 10 seemnepakki -40%
8.08 13.47
Kampaania lõpeb
Looduse maitse - gurmaanide köögiviljad - 15 seemnepakki -40%
12.61 21.02
Kampaania lõpeb