• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Oregano sēklas

Atklājiet brīnišķīgo oregano sēklu pasauli, ko dažreiz sauc arī par savvaļas magorānu, vienu no vispopulārākajām garšaugiem gan ēdiena gatavošanā, gan medicīniskiem nolūkiem. Nesen itāļu šķirne—bieži dēvēta par grieķu oregano—ir ieguvusi milzīgu popularitāti. Varat būt pārliecināti, ka visas oregano sēklas, kas pieejamas mūsu veikalā, ir augstākās kvalitātes, ar lielisku dīgšanas spēju, un nāk tikai no uzticamiem ražotājiem.

Oregano ir Vidusjūras virtuves neatņemama sastāvdaļa. Lai gan vairums cilvēku pazīst tā unikālo garšu no picas, tas ir arī universāls piedevu veids salātiem, sieriem, gaļai un citiem ēdieniem. Konkrēti, grieķu oregano rada daudz aromātiskākus lapus ar izteiktāku garšu, salīdzinot ar tā izplatītāko radinieku. Šī īpašā Origanum vulgare šķirne audzē nedaudz atšķirīgu augu un lielākus lapus. Abas šķirnes piedāvā ne tikai ēdiena gatavošanas prieku, bet arī medicīniskas priekšrocības. Tās var palīdzēt uzlabot gremošanu, mazināt elpceļu iekaisumu un pat mīkstināt klepu, pateicoties augstajam polifenolu līmenim.

Apsverat oregano audzēšanu savā dārzā? Ņemiet vērā, ka šis garšaugs labi aug saulainās, ideālā gadījumā no vēja pasargātās vietās. Tas ir lieliski piemērots audzēšanai pie robežām vai konteineros. Nevilcinieties—pasūtiet savas oregano sēklas no mūsu veikala jau šodien!