• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Raudonėlių sėklos

Atrask nuostabų raudonėlių sėklų pasaulį, kuris kartais vadinamas laukiniu majoranu, viena iš populiariausių žolelių tiek kulinariniams, tiek medicininiams tikslams. Pastaruoju metu itališka rūšis—dažnai vadinama graikišku raudonėliu—sunkiai įgyja populiarumą. Būkite tikri, kad visos raudonėlių sėklos, prieinamos mūsų parduotuvėje, yra aukščiausios kokybės, pasižymi puikiais dygimo rodikliais ir gaunamos išimtinai iš gerai žinomų gamintojų.

Raudonėlis yra neatsiejama Viduržemio jūros regiono virtuvės dalis. Nors daugelis žmonių atpažįsta jo unikalų skonį iš picos, jis taip pat yra lankstus priedas prie salotų, sūrių, mėsos ir įvairių kitų patiekalų. Ypač graikiškas raudonėlis teikia daugiau aromatingų lapų ir ryškesnį skonį, palyginti su jo dažniau auginamu giminaičiu. Ši ypatinga Origanum vulgare rūšis auga su šiek tiek kitokiomis savybėmis ir didesniais lapais. Abi rūšys siūlo ne tik kulinarinius malonumus, bet ir medicinines naudas. Jos gali padėti pagerinti virškinimą, palengvinti kvėpavimo takų uždegimus ir net nuraminti kosulį, dėka jų aukšto polifenolų kiekio.

Svarstote auginimo raudonėlių savo sode? Atsiminkite, kad ši žolelė geriausiai auga saulėtose, pageidautina vėjo nuošalyje esančiose vietose. Ji puikiai tinka sodinimui sienelių šalia arba konteineriuose. Nedvejokite—užsisakykite savo raudonėlių sėklas iš mūsų parduotuvės šiandien!