• 149.00 Tasuta saatmiseks
    peate paigutama minimaalse tellimuse

Pune seemned

Meie kaupluses on oregano seemneid, mida nimetatakse mõnikord loodusliku majoraaniga, mis on üks populaarsemaid ravimite maitseaineid. Viimasel ajal on üha populaarsemaks muutunud Itaalia (ka kreeka) sort. Kõik meie kaupluses saadaval olevad oreganoemned on kvaliteetsed ja kõrge idanevusega, sest need on pärit ainult tuntud tootjatelt.

Oregano on Vahemere maitseainetes hädavajalik. Kõik teavad oma maitset pitsast, kuid see on lisatud ka salatitele, juustule, liha- ja muudele roogadele. Kreeka oregano puhul tekitab see palju aromaatsemaid rohelisi, millel on selgelt teravam maitse, kuid mida kasutatakse samamoodi nagu tavalisemalt kasvanud sugulast. See Origanum vulgare sort arendab veidi erinevat harjumust ja suuremaid lehti. Mõlemad sordid ei ole mitte ainult maitsetaimed, vaid ka ravimite väärtus. Neil on palju kasulikke mõjusid, parandatakse seedimist, aidates kaasa hingamisteede põletikule - kõrge polüfenoolisisalduse tõttu toimib see antiseptiliseks, köha ja köhiks. Seda tuleks kasutada nõudes, mida serveeritakse süüa söövatele, sest see stimuleerib söögiisu, eriti infusiooni.

Kui arvate, et teie aias kasvatatakse oreganot, siis pidage meeles, et see eelistab päikesepaistelist, tõenäoliselt tuulekindlat saiti. See on suurepäraselt paigaldatud kasvamiseks piiridel ja mahutites. Ärge kartke ja tellige nüüd oregano seemneid!