• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Pune seemned

Avastage imeline Pune seemnete maailm, mida mõnikord nimetatakse ka metsikuks majoraaniks, üheks kõige populaarsemaks ürdiks nii kulinaarsetel kui ka meditsiinilistel eesmärkidel. Viimasel ajal on Itaalia sort—mida sageli nimetatakse ka Kreeka oreganoks—saanud üha populaarsemaks. Võite olla kindlad, et kõik meie poes saadaolevad Pune seemned on kõrgeima kvaliteediga, omavad suurepärast idanemisvõimet ja pärinevad ainult usaldusväärsetest tootjatest.

Pune on Vahemere köögi asendamatu osa. Kuigi enamik inimesi tunneb selle ainulaadset maitset pitsast, on see ka mitmekülgne lisa salatitele, juustudele, lihale ja paljudele teistele roogadele. Eriti Kreeka Pune annab rohkem aromaatsed lehed ja teravama maitse kui tema tavalisem sugulane. See eriline Origanum vulgare sort kasvab veidi teistsuguste omaduste ja suuremate lehtedega. Mõlemad sordid pakuvad mitte ainult kulinaarseid naudinguid, vaid ka meditsiinilist kasu. Nad aitavad parandada seedimist, leevendada hingamisteede põletikke ja isegi pehmendada köha, tänu nende kõrgele polüfenoolide sisaldusele.

Kaalute Pune kasvatamist oma aias? Pidage meeles, et see ürt eelistab päikesepaistelist, ideaalis tuule eest varjatud asukohta. See sobib suurepäraselt äärekivide istutamiseks või konteineraedanduseks. Ärge kõhelge—tellige oma Pune seemned meie poest juba täna!