• 149.00 Tasuta saatmiseks
    peate paigutama minimaalse tellimuse

Alamkategooriad

Toote filtrid

Hind

Nepeta, katmintiseemned

Meie kaupluses on saadaval ka kassidele ja putukatele meelitavad katmintide seemned, kuid mitte kõik, mis on oma õitsemise aroomiga. Muuhulgas pakume spetsiaalse catmint sordi seemneid, mis tõrjuvad sääsed! Need intrigeerivad taimed sobivad ideaalselt lillepeenarde, kiviaedade, seinte, muldade täitmiseks või pottides kasvatamiseks. Soovitatav on külvata kasmintiseemned külastuskohtades, et nautida nende lõhna ja vabadust närivate putukate eest. Kui teil on kutsumata külalisi, nagu kärbsed või prussakad, kes koju sõidavad, peaks mõnedesse nurkadesse paigutatud katmintiga potid neid kahjureid tõhusalt tõrjuma.

Soovitame „Pink Cat” sorti, mis moodustab õisikuid, mis koosnevad roosadest lilledest, mis väljuvad taevase meeldiva lõhnaga. See tehas arendab kompaktset, üsna madalat harjumust ja hakkab õitsema kevadel, et see lõpeks alles sügise alguses. Me panustame, et juba mainitud mosquito tõrjuva katmindi seemned tõmbavad teie huvi. See konkreetne sort kannab sinist lilla aromaatsetest lilledest ehitatud õisikuid. Lisaks dekoratiivsele rakendusele kasutatakse katmint ka taimsete, looduslike ravimite puhul.

Kõik meie online-poes saadaval olevad catmint-seemned vastavad kõrgeimatele kvaliteedistandarditele ja esitavad head idanevust, sest need on pärit ainult tõestatud tootjatelt. Kui teil on raske uskuda, valmistage oma aias ruumi, külvage seemned ja kontrollige neid. Catmint on taim, mida saab kergesti hooldada ja mis ei tohiks isegi kõige vähem kogenud aednikele probleeme tekitada.