• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Naistenõges seemned

Naistenõges seemned, taim, mis meelitab ligi nii kasse kui ka mõnda putukat oma õite lõhnaga, on nüüd saadaval ka meie poes. Me oleme eriti uhked oma erilise Naistenõges sordi üle, mis peletab sääski! Need põnevad taimed sobivad ideaalselt lillepeenarde, kiviktaimlate, seinte, nõlvade või potikultuuri jaoks. Soovitame külvata Naistenõges seemneid sageli külastatavatesse kohtadesse, et nautida nende lõhna ja samal ajal kaitsta end tüütute putukate eest. Kui teie kodus on kutsumata külalisi nagu kärbsed või prussakad, peaks mõned Naistenõges potid strateegiliselt nurkadesse paigutatuna need kahjurid tõhusalt eemale peletama.

Soovitame eriti "Pink Cat" sorti, mis moodustab roosade õitega õisikuid, millel on taevane lõhn. See taim kasvab kompaktselt ja on üsna madal, õitseb kevadel ja lõpeb varasügisel. Oleme kindlad, et varem mainitud sääski peletavad Naistenõges seemned huvitavad teid samuti. Sellel erilisel sordil on sinakas-lillad lõhnavad lilled. Lisaks dekoratiivsele otstarbele kasutatakse Naistenõges ka traditsioonilises ravimtaimedes.

Kõik meie veebipoes saadaolevad Naistenõges seemned vastavad kõrgeimatele kvaliteedistandarditele ja neil on hea idanemisvõime, kuna need pärinevad ainult usaldusväärsetelt tootjatelt. Kui olete skeptiline, valmistage oma aias koht ette, külvake seemned ja veenduge ise. Naistenõges on lihtsalt hooldatav taim ja ei tohiks põhjustada probleeme isegi vähem kogenud aednikele.