• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Preču filtri

Cena

Kaķumētras sēklas

Kaķumētras sēklas, augs, kas piesaista gan kaķus, gan dažus kukaiņus ar savu ziedu smaržu, tagad ir pieejamas mūsu veikalā. Mēs esam īpaši sajūsmināti par mūsu īpašo Kaķumētras šķirni, kas atbaida moskītus! Šie fascinējošie augi ir ideāli piemēroti puķu dobēm, akmeņu dārziem, sienām, nogāzēm vai audzēšanai podos. Ieteicams sēt Kaķumētras sēklas bieži apmeklētās vietās, lai baudītu to smaržu un vienlaikus aizsargātu no kaitīgiem kukaiņiem. Ja jums mājās ir nevēlami viesi, piemēram, mušas vai prusaki, daži Kaķumētras podi, stratēģiski novietoti stūros, efektīvi atbaidīs šos kaitēkļus.

Mēs īpaši iesakām "Pink Cat" šķirni, kas veido rozā ziedu ziedkopas ar debesu smaržu. Šis augs audzē kompaktu un ir diezgan zems, ziedēšana sākas pavasarī un beidzas agrā rudenī. Mēs esam pārliecināti, ka iepriekš minētās moskītus atbaidošās Kaķumētras sēklas arī jūs ieinteresēs. Šai īpašajai šķirnei ir zilgan-violeti smaržīgi ziedi. Papildus dekoratīvai lietošanai, Kaķumētras tiek izmantotas arī tradicionālajā zāļu medicīnā.

Visas mūsu tiešsaistes veikalā pieejamās Kaķumētras sēklas atbilst augstākajiem kvalitātes standartiem un ir laba dīgšanas spēja, jo tās nāk tikai no uzticamiem ražotājiem. Ja šaubāties, sagatavojiet vietu savā dārzā, sējiet sēklas un pārbaudiet paši. Kaķumētras ir viegli kopjams augs un nedrīkstētu radīt problēmas pat mazāk pieredzējušiem dārzniekiem.