• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Produktų filtrai

Kaina

Katžolių sėklos

Katžolių sėklos, augalo, kuris traukia tiek kates, tiek kai kuriuos vabzdžius savo žiedų kvapu, dabar yra prieinamos mūsų parduotuvėje. Mes ypač džiaugiamės mūsų ypatinga Katžolių veisle, kuri atbaido uodus! Šie įdomūs augalai puikiai tinka gėlių lysvėms, akmenuotoms sodams, sienoms, šlaitams ar auginimui puoduose. Rekomenduojame sėti Katžolių sėklas dažnai lankomose vietose, kad mėgautumėtės jų kvapu ir tuo pačiu būtumėte apsaugoti nuo erzinančių vabzdžių. Jei jūsų namuose atsiranda nepageidaujami svečiai, pvz., musės arba tarakonai, keletas Katžolių puodelių strategiškai pastatytų kampuose turėtų efektyviai juos atbaidyti.

Ypač rekomenduojame „Pink Cat“ veislę, kuri formuoja rožinių gėlių žiedynus su dangu kvepiančiu aromatu. Šis augalas auginamas tankiai ir yra gana žemas, pradeda žydėti pavasarį ir baigia ankstyvą rudenį. Esame tikri, kad anksčiau minėtos uodus atbaidančios Katžolių sėklos taip pat jūsų sudomins. Ši ypatinga veislė turi mėlynai violetinių kvapnių gėlių. Be dekoratyvinės paskirties, katžoliai taip pat naudojami tradicinėje vaistažolių medicinoje.

Visos mūsų internetinėje parduotuvėje prieinamos Katžolių sėklos atitinka aukščiausius kokybės standartus ir turi gerą daigumo gebėjimą, nes jos gaunamos tik iš patikimų gamintojų. Jei abejojate, pasiruoškite vietą savo sode, pasėkite sėklas ir įsitikinkite patys. Katžoliai yra lengvai prižiūrimas augalas, kuris neturėtų kelti problemų net mažiau patyrusiems sodininkams.