• $170.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą
    jums reikia įdėti minimalų užsakymą

Subkategorijos

Produktų filtrai

Kaina

Nepeta, katmintinės sėklos

Mūsų parduotuvėje taip pat galima rasti katmintų, augalų, kurie pritraukia katinus ir vabzdžius, tačiau ne visi iš jų žydėjimo aromatą. Be kita ko, siūlome specialios katmintų veislės sėklas, kurios atgraso uodus! Šie intriguojanti augalai puikiai tinka užpildyti gėlių lovas, roko sodus, sienas, krantines ar auginti vazonuose. Rekomenduojama sėti pasėlių sėklą dažniausiai lankomose vietose, kad mėgaukitės jų kvapais ir laisve nuo baisių vabzdžių. Jei turėtumėte nekviestus svečius, tokius kaip muses ar tarakonai, keliaujantys jūsų namuose, keletas puodų su katmintu, esančiais kampuose, turėtų veiksmingai atstumti tuos kenkėjus.

Rekomenduojame „Pink Cat“ veislę, kuri sudaro žiedynus, sudarytus iš rožinių gėlių, išskleidžiančių dangaus malonų kvapą. Šis augalas sukuria kompaktišką, gana žemą įpročius ir pradeda žydėti pavasario pabaigoje, kad baigtųsi tik rudens pradžioje. Mes tikimės, kad jau minėto uodų atbaidančio katmento sėklos taip pat pritrauks jūsų susidomėjimą. Ši veislė turi žiedynus, pastatytus iš mėlynai violetinių aromatinių gėlių. Be dekoratyvinės aplikacijos, katmintas taip pat naudojamas vaistažolių, natūralių medicinoje.

Visos mūsų internetinėje parduotuvėje esančios „catmint“ sėklos atitinka aukščiausius kokybės standartus ir pasižymi geru daigumo pajėgumu, nes jie yra tik iš įrodytų gamintojų. Jei manote, kad sunku patikėti, paruošti šiek tiek vietos savo sode, sėti sėklas ir jas patikrinti. „Catmint“ yra augalas, kurį galima lengvai prižiūrėti ir neturėti jokių problemų net mažiausiai patyrusiems sodininkams.