Yenilikçi sulama

Peki, Yenilikçi her şey hakkında ne? Köklerin kurumasını önleyen ve aynı zamanda su basmasını önleyen bir su kaynağıdır, çünkü her iki durumda da bitkilerin çoğu için eşit derecede tehlikeli ve zararlıdır. Yenilikçi sulama, normal bitki sulamaları için gereken zamandan tasarruf etmenizi sağlar ve bazı bitkilerin günde birkaç kez sulanması gerektiğinde daha uzun devamsızlıklar ve yaz sıcağında son derece faydalı olduğunu kanıtlar. Kulağa ilginç mi geliyor? Teklif hakkında daha fazla bilgi edinin!

Geniş bir saksı bitkileri koleksiyonunuz varsa, Yenilikçi sulamaya bir göz atmanız gerekir - Evde. Burada çok çeşitli pot sulama sistemleri bulacaksınız. Balkon ve ev bitkilerinin bakımını önemli ölçüde kolaylaştırır - en zorluları bile! Bir göz atın: çevrimiçi bahçe mağazamızda son derece rekabetçi bir fiyata Lamela Lilia saksı sulama seti satın alacaksınız. Ayrıca diğer tip kaplara yönelik modeller de sunmaktayız - çoğunlukla kare saksılar kullanıyorsanız, çeşitli boyutlarda elde edebileceğiniz Lamela Finezja ve Juka saksı sulama setini sipariş edin. Bu bölümde ayrıca, evden uzak dururken faydalı olacağı kanıtlanan saksı bitkileri için uygun fiyatlı IDOZ su sebillerini bulacaksınız. Sizin için mümkün olan en yenilikçi sulama çözümlerini hazırladık. Mağazamızda alışveriş yaparak ne kazanabileceğinizi görün!

Sizi Garden Seeds Market'te bir alışveriş turuna davet ediyoruz. Burada, evde, balkonda ve bahçede, ulaşılabilecek karmaşık bitki bakımı için ihtiyaç duyabileceğiniz her şeye sahipsiniz. Sezonluk özel tekliflerimizden ve BEDAVA eve teslim seçeneğimizden yararlanın. Bu şansı kaçırmayın!