• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Naujoviškas laistymas

Kas reiškia 'Inovatyvi žūklė' iš tikrųjų? Tai vandens tiekimo metodas, kuris neleidžia šaknims išdžiūti ir tuo pačiu užtikrina, kad jos nepersisotintų vandeniu. Abi šios scenarijai gali būti žalingi daugeliui augalų. Inovatyvi žūklė ne tik sutaupo laiką, kurį paprastai leistumėte reguliariai laistyti augalus, bet ypač naudinga ilgesniuose nebuvimo laikotarpiais ar vasaros kaitroje, kai kai kurie augalai gali reikalauti daugybės laistymų per dieną. Domitės? Sužinokite daugiau apie mūsų pasiūlymą!

Jei turite didelę gėlių puodų kolekciją, mūsų skyrius 'Inovatyvi žūklė - Namuose' tikrai vertas dėmesio. Siūlome platus puodų laistymo sistemų asortimentą, kurios palengvina balkono ir namų gėlių priežiūrą, net ir labiausiai reikalaujančių augalų atveju. Pavyzdžiui, galite įsigyti Lamela Lilia puodų laistymo komplektą labai konkurencinga kaina mūsų internetinėje sodo prekybos parduotuvėje. Jei dažniausiai naudojate kvadratinius puodus, Lamela Finezja ir Juka puodų laistymo komplektai yra prieinami įvairiose dydžio variantuose. Taip pat turime prieinamų IDOZ vandens dozatorių puodams, idealiai tinka ilgesniam nebuvimui. Mes atrinkome geriausius inovatyvius žūklės sprendimus specialiai jums. Ištyrinėkite papildomus privalumus apsipirkdami pas mus!

Prisijunkite prie mūsų ir apsilankykite Garden Seeds Market parduotuvėje. Mes siūlome viską, ko jums gali prireikti augalų kompleksinei priežiūrai - tiek namuose, tiek ant balkono arba sode. Pasinaudokite mūsų sezoninėmis akcijomis ir naudokitės NEMOKAMA pristatymu namo. Nepraleiskite šios galimybės!