• 149.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą
    jums reikia pateikti minimalų užsakymą

Naujoviškas laistymas

Taigi, kas yra naujoviškas laistymas? Tai yra tiekimas vandeniu tokiu būdu, kuris neleidžia šaknims išdžiūti, o tuo pačiu ir neužmirkti, nes abu atvejai yra vienodai pavojingi ir kenksmingi daugumai augalų. Naujoviškas laistymas leidžia sutaupyti laiko, reikalingo reguliariam augalų laistymui, ir yra ypač naudingas ilgesnių atostogų ir vasaros karščių metu, kai kai kuriuos augalus reikėtų laistyti kelis kartus per dieną. Skamba įdomiai? Sužinokite daugiau apie pasiūlymą!

Jei turite didelę vazoninių augalų kolekciją, jums tiesiog reikia pažvelgti į naujovišką laistymo - namuose skyrių. Ten rasite didelį puodų laistymo sistemų pasirinkimą. Jie žymiai palengvina balkonų ir namų augalų priežiūrą - net ir pačius reikliausius! Tiesiog pasižvalgykite: mūsų internetinėje sodo parduotuvėje įsigysite „Lamela Lilia“ vazonų drėkinimo rinkinį už išskirtinai konkurencingą kainą. Taip pat siūlome modelius, skirtus kitokio tipo konteineriams - jei dažniausiai naudojate kvadratinius vazonėlius, užsisakykite įvairių dydžių „Lamela Finezja“ ir „Juka“ puodų drėkinimo rinkinį. Šiame skyriuje taip pat rasite prieinamų IDOZ vandens balionėlių, skirtų vazoniniams augalams, kurie yra naudingi ilgesniam laikui ne namie. Mes paruošėme jums geriausius įmanomus novatoriškus laistymo sprendimus. Pažiūrėkite, ko daugiau galite gauti apsipirkdami mūsų parduotuvėje!

Kviečiame jus į apsipirkimo turą sodo sėklų turguje. Čia yra viskas, ko jums gali prireikti kompleksinei augalų priežiūrai namuose, balkone ir sode, pasiekiamoje vietoje. Pasinaudokite specialiais sezoniniais pasiūlymais ir NEMOKAMU pristatymo į namus galimybe. Nepraleiskite progos!