• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Uuenduslik kastmine

Mis on siis uuenduslik kastmine? See on veevarustus viisil, mis hoiab ära juurte kuivamise ja samal ajal ka vee sissevoolu, sest mõlemad juhtumid on enamiku taimede jaoks võrdselt ohtlikud ja kahjulikud. Uuenduslik kastmine võimaldab säästa taimede regulaarseks kastmiseks kuluvat aega ning osutub erakordselt kasulikuks pikemate puudumiste ja suvesoojuse ajal, kui mõned taimed vajaksid paar korda päevas kastmist. Kõlab huvitavalt? Lisateave pakkumise kohta!

Kui teil on suur potitaimede kollektsioon, peate lihtsalt tutvuma uuendusliku kastmise - kodus osakonnaga. Sealt leiate suure valiku pottide kastmissüsteeme. Need hõlbustavad oluliselt rõdu- ja kodutaimede - ka kõige nõudlikumate - hooldamist. Vaadake lihtsalt pilku: ostate meie veebipõhisest aiapoest Lamela Lilia potikastmise komplekti erakordselt konkurentsivõimelise hinnaga. Pakume ka muul tüüpi konteineritele mõeldud mudeleid - kui kasutate valdavalt ruudukujulisi potte, tellige Lamela Finezja ja Juka potikastmiskomplekt, mis on saadaval erinevas suuruses. Selles jaotises leiate ka taskukohase hinnaga IDOZ-i veeautomaadid potitaimedele, mis osutuvad kasulikuks pikema kodust eemal viibimise ajal. Oleme teile ette valmistanud parimad võimalikud uuenduslikud kastmislahendused. Vaadake, mida rohkem võite saada, kui ostate meie poest!

Kutsume teid sisseostureisile aiaseemnete turul. Siin on kõik, mida võib vaja minna käepärast taimede hooldamiseks kodus, rõdul ja aias. Kasutage meie hooajalisi eripakkumisi ja TASUTA kojuveo võimalust. Ära jäta seda võimalust kasutamata!