• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Uuenduslik kastmine

Mis tähendab tegelikult 'Innovatiivne kastmine'? See on veetarbimise meetod, mis takistab juurte kuivamist ja tagab samal ajal, et need ei oleks üleujutatud veega. Mõlemad stsenaariumid võivad olla paljudele taimedele kahjulikud. Innovatiivne kastmine säästab mitte ainult aega, mida tavaliselt kulutaksite taimede kastmisele, vaid on eriti kasulik pikemate äraolekute või suvekuumuse ajal, kui mõned taimed võivad vajada mitu korda päevas kastmist. Uudishimulik? Avastage rohkem meie pakkumise kohta!

Kui teil on suur kogu potililli, tasub pilk heita meie osakonda 'Innovatiivne kastmine - Kodus'. Pakume laias valikus potikastmissüsteeme, mis hõlbustavad rõdu- ja toalillede hooldust, isegi kõige nõudlikumatel juhtudel. Näiteks võite soetada väga konkurentsivõimelise hinnaga Lamela Lilia potikastmiskomplekti meie veebipoe aiandusosakonnast. Kui kasutate peamiselt ruudukujulisi potte, on saadaval Lamela Finezja ja Juka potikastmiskomplektid erinevates suurustes. Samuti on meil saadaval taskukohased potitaimede IDOZ veejakajad, mis sobivad suurepäraselt pikemate äraolekute korral. Oleme spetsiaalselt teie jaoks valinud parimad innovaatilised kastmislahendused. Uurige lisavõimalusi, mis kaasnevad meiega ostlemisel!

Liituge meiega ostuelamusega Garden Seeds Marketis. Pakume kõike, mida vajate taimede ulatuslikuks hooldamiseks - nii kodus, rõdul kui ka aias. Kasutage meie hooajalisi pakkumisi ja nautige TASUTA kodukohaletoimetamist. Ärge jätke seda võimalust kasutamata!