• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Inovatīva laistīšana

Ko nozīmē 'Inovatīvā laistīšana' īsti? Tā ir ūdens piegādes metode, kas novērš sakņu izžūšanu, vienlaikus nodrošinot, ka tās nav pārpilnas ar ūdeni. Abi šie scenāriji var būt kaitīgi daudziem augiem. Inovatīvā laistīšana ne tik ietaupa laiku, ko jūs parasti iztērētu regulārai augu laistīšanai, bet ir īpaši noderīga ilgstošās prombūtnes vai vasaras svelmē, kad daži augi var prasīt biežu laistīšanu vairākas reizes dienā. Vai esat ieinteresēts? Atklājiet vairāk par mūsu piedāvājumu!

Ja jums ir liela podu kolekcija, mūsu sadaļa 'Inovatīvā laistīšana - Mājās' ir vērts apskatīt. Mēs piedāvājam plašu podu laistīšanas sistēmu klāstu, kas atvieglo balkonu un istabas augu kopšanu, pat visprasīgākajiem augiem. Piemēram, jūs varat iegādāties Lamela Lilia podu laistīšanas komplektu ļoti konkurences spējīgā cenā mūsu tiešsaistes dārzkopības veikalā. Ja lielākoties izmantojat kvadrātveida podus, Lamela Finezja un Juka podu laistīšanas komplekti ir pieejami dažādās izmēru versijās. Mums ir arī pieejami ekonomiski IDOZ ūdens dozatori podiem, kas ir ideāli ilgstošam prombūtnei. Mēs esam atlasījuši labākos inovatīvos laistīšanas risinājumus tieši jums. Izklausiet papildu ieguvumus, iepērkoties pie mums!

Pievienojieties mums un apmeklējiet Garden Seeds Market veikalā. Mēs piedāvājam visu, kas jums nepieciešams, lai rūpētos par augiem kompleksi - gan mājās, gan uz balkona vai dārzā. Izmantojiet mūsu sezonas akcijas un izbaudiet BEZMAKSAS piegādi mājās. Nepalaidiet garām šo iespēju!