• 149.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi
    jums ir nepieciešams izvietot minimālo pasūtījumu

Inovatīva laistīšana

Kas tad ir inovatīvs laistīšanas veids? Tas ir ūdens apgāde tādā veidā, kas novērš sakņu izžūšanu un vienlaikus ūdens aizsērēšanu, jo abi gadījumi ir vienādi bīstami un kaitīgi lielākajai daļai augu. Inovatīva laistīšana ļauj ietaupīt laiku, kas nepieciešams regulārai augu laistīšanai, un izrādās, ka tā ir īpaši noderīga ilgāku prombūtņu un vasaras karstuma laikā, kad dažiem augiem vajadzēs laistīt dažas reizes dienā. Izklausās interesanti? Uzziniet vairāk par piedāvājumu!

Ja jums ir liela podu stādu kolekcija, jums vienkārši ir jāiepazīstas ar Inovatīvas laistīšanas - mājas nodaļu. Tur atradīsit lielu podu laistīšanas sistēmu izvēli. Tie ievērojami atvieglo rūpes par balkonu un mājas augiem - pat visprasīgākajiem! Vienkārši apskatiet: mūsu tiešsaistes dārza veikalā jūs iegādāsities Lamela Lilia podu apūdeņošanas komplektu par īpaši konkurētspējīgu cenu. Mēs piedāvājam arī modeļus, kas paredzēti cita veida konteineriem - ja pārsvarā izmantojat kvadrātveida podus, pasūtāt Lamela Finezja un Juka podu apūdeņošanas komplektu, kas ir pieejams bez rokas dažādos izmēros. Šajā sadaļā atradīsit arī pieejamos IDOZ ūdens izsmidzinātājus podos augiem, kas izrādīsies noderīgi ilgāka uzturēšanās laikā prom no mājām. Mēs esam sagatavojuši jums labākos iespējamos inovatīvos laistīšanas risinājumus. Skatiet, ko vairāk jūs varat iegūt, iepērkoties mūsu veikalā!

Mēs aicinām jūs iepirkšanās ekskursijā Dārza sēklu tirgū. Šeit jums ir pieejams viss, kas jums varētu būt nepieciešams sarežģītai augu kopšanai mājās, uz balkona un dārzā. Izmantojiet mūsu sezonas īpašos piedāvājumus un BEZMAKSAS piegādes mājās iespēju. Nepalaidiet garām šo iespēju!